ایرانیانی که به خاطر لغو پروازهای ایران ایر در فرانسه با مشکل روبرو شده اند

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سفارت ایران در پاریس درباره هموطنان ایرانی که به خاطر لغو پروازهای ایران ایر و نزدیک شدن مدت انقضای روادیدشان با مشکل روبرو شده اند، گفت که درباره چگونگی بازگشت این افراد به کشور تدابیری در حال انجام است.

ایرانیانی که به خاطر لغو پروازهای ایران ایر در فرانسه با مشکل روبرو شده اند

به گزارش گروه سیاست خارجی نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سفارت جمهوری اسلامی ایران در پاریس در اطلاعیه ای با اشاره به تماس برخی از هموطنان ایرانی که به فرانسه سفر کرده و در پی لغو پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (ایر ایر) با مشکل روبرو شده و مدت ویزا آنها نیز در روزهای آینده پایان می یابد، اعلام کرد که درباره چگونگی بازگشت این افراد، تدابیری توسط ایران ایر در حال انجام است.

این سفارتخانه با بیان اینکه در مورد مشکل ویزا و مدت اعتبار آن نیز باید اقداماتی صورت پذیرد، در این باره تأکید کرده است که این سفارتخانه همراه و در کنار هموطنان ایرانی تا رفع مشکل به تلاش های خود ادامه خواهد داد و بی تردید با تلاش همکاران در ایران ایر به زودی این موضوع به فرجامی نیکو و مطلوب خواهد رسید.

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما 18 اسفند ماه در اطلاعیه ای اعلام کرد که با توجه به محدودیت هایی که به دلایل نامعلوم از طرف اروپا بر پروازهای هما اعمال شده، تمامی پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به مقاصد اروپایی تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمده است.

در این اطلاعیه آمده است که رایزنی جهت رفع تعلیق و برقراری مجدد پروازها به مقاصد اروپایی از طرف هما در حال انجام است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "ایرانیانی که به خاطر لغو پروازهای ایران ایر در فرانسه با مشکل روبرو شده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایرانیانی که به خاطر لغو پروازهای ایران ایر در فرانسه با مشکل روبرو شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید