نظارت و ارزیابی عملکرد مراکز آموزش هنر، اولویت دفتر برنامه ریزی وآموزش های هنری است

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، تهران (پانا) - سرانجام مهرماه 1401 آخرین مهلت ثبت مجوز آموزشگاه های آزاد هنری، ثبت و درخواست صدورکارت صلاحیت تدریس و ثبت گزارش عملکرد سه ماهه در سامانه آموزش است .

نظارت و ارزیابی عملکرد مراکز آموزش هنر، اولویت دفتر برنامه ریزی وآموزش های هنری است

به گزارش روابط عمومی دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، محمد حسین اسماعیلی مدیرکل این دفتر با اعلام این خبر گفت : با توجه به اینکه موضوع ساماندهی و نظارت بر آموزشگاه های آزاد هنری در سراسر کشور در اولویت جدی این دفتر قرار گرفته است، در حال برنامه ریزی برای فراهم نمودن مقدمات این امر هستیم .

مدیرکل دفتر آموزش با تاکید بر اهمیت نظارت بر عملکرد مراکز آموزشی گفت: یکی از وظایف مهم این دفتر، نظارت و ارزیابی عملکرد مراکز آموزشی تابعه است که شامل آموزشگاه های آزاد هنری، مرکز آموزش های مهارتی کاردانش و هنرستان های هنرهای زیبا است.

وی در ادامه گفت : سامانه آموزشگاه های آزاد هنری به نشانی sso.farhang.gov.ir می باشد که کلیه آموزشگاه های دارای مجوز تا خاتمه مهرماه 1401 فرصت دارند تا اطلاعات خود را در این سامانه ثبت کنند.

اسماعیلی اضافه نمود: همه اساتید و مربیان آموزشگاه های آزاد هنری فرصت دارند درخواست صدور کارت صلاحیت تدریس خود را تا خاتمه مهرماه در سامانه فوق ثبت کنند. همچنین آموزشگاه های آزاد هنری می بایست گزارش های عملکرد گذشته آموزشگاه را تا خاتمه مهرماه 1401در این سامانه ثبت کنند و از این پس به صورت مستمر گزارش های سه ماهه خود را در سامانه ارائه کنند.

اسماعیلی ادامه داد : متقاضیان تأسیس آموزشگاه آزاد هنری سال های 1399 و 1400 که تا کنون مکان مناسب جهت راه اندازی آموزشگاه خود معرفی نکرده اند نیز حداکثر تا خاتمه مهرماه 1401 فرصت معرفی مکان آموزشگاه را در سامانه فوق دارند.

مدیر کل دفتر آموزش در خاتمه با بیان اینکه مهلت مقرر تا خاتمه مهرماه 1401 بوده و تمدید نمی شود تاکید کرد : پس از خاتمه مهلت مقرر، درباره آموزشگاه هایی که در این خصوص اقدام ننموده اند تصمیمات قانونی اتخاذ خواهد شد

منبع: خبرگزاری پانا

به "نظارت و ارزیابی عملکرد مراکز آموزش هنر، اولویت دفتر برنامه ریزی وآموزش های هنری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظارت و ارزیابی عملکرد مراکز آموزش هنر، اولویت دفتر برنامه ریزی وآموزش های هنری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید