نشست مشترک صالحی امیری با رامین طباطبایی و حامد حدادی برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی بسکتبال در حالی باید از حدود یک ماه دیگر اردوهای آماده سازی برای حضور در جام جهانی 2019 چین را شروع کند که هنوز در رابطه با بازیکنانی مانند حامد حدادی، حاشیه هایی پیرامون این تیم و تصمیم گیرندگانش وجود دارد تا آنجا که کار را به کمیته ملی المپیک و ریاست این کمیته کشانده است.

نشست مشترک صالحی امیری با رامین طباطبایی و حامد حدادی برگزار گردید

البته موضوع جدیدی مطرح نیست بلکه همان مسائل قدیمی است که از حضور تیم ملی در پنجره های انتخابی جام جهانی شروع شد. حامد حدادی برای دیدارهای هر پنج پنجره ای که در دوره مدیریت فعلی فدراسیون بسکتبال و در چارچوب رقابت های انتخابی جام جهانی برگزار گردید، در فهرست اردونشینان تیم ملی قرار داشت اما این تیم را فقط در دو پنجره همراهی کرد. در سایر پنجره ها، حدادی به بهانه مسائلی مانند آسیب دیدگی از همراهی دیگر بازیکنان امتناع کرد اگرچه این اطمینان وجود داشت بعضی مسائل و اختلاف نظرها باعث چنین تصمیمی از سوی این بازیکن شده است.

این موضوع وقتی قطعیت پیدا کرد که حدادی یک هفته پس از شروع تمرینات تیم ملی بسکتبال برای پنجره پایانی انتخابی جام جهانی، به محل اردو آمد و با عنوان کردن اینکه فعلاً مسائل را کنار می گذارد و به خاطر مردم به تیم ملحق می گردد، برای پیوستن به تمرینات اعلام آمادگی کرد اما سرمربی تیم ملی به خاطر تأخیرِ این بازیکن، از حضور او ممانعت کرد.

دلیل محکم تر دیگر مبنی بر وجود بعضی مسائل و اختلاف نظرها میان حدادی با فدراسیون بسکتبال و تصمیم گیرندگان تیم ملی، ورود کمیته ملی المپیک به موضوع است. به گفته رامین طباطبایی این ورود هم به درخواست حامد حدادی و تماس شخصی که وی با سیدرضا صالحی امیری داشته، صورت گرفته است.

در هر صورت به همین دلیل روز گذشته اولین نشست مشترک صالحی امیری با رامین طباطبایی و حامد حدادی برگزار گردید. البته ظاهراً پیش از این نشست، رئیس کمیته ملی المپیک نشستی با حامد حدادی داشته است اما جلسه عصر روز دوشنبه با حضور رئیس فدراسیون بسکتبال انجام شد تا مسائل شفاف تر مطرح و پیگیری گردد.

اینکه در نشست مشترک رضا صالحی امیری، رامین طباطبایی و حامد حدادی دقیقاً چه موضوعاتی مطرح شده تعیین نیست اما امید می رود خروجی این نشست، به نفع بسکتبال و تیم ملی باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نشست مشترک صالحی امیری با رامین طباطبایی و حامد حدادی برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست مشترک صالحی امیری با رامین طباطبایی و حامد حدادی برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید