موزه کوشک احمدشاهی مجموعه نیاوران از زبان راهنمایان کوچک روایت می گردد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، هم زمان با فرارسیدن هفته ملی کودک، مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران میزبان راهنمایان کوچک در موزه کوشک احمدشاهی این مجموعه می گردد.

موزه کوشک احمدشاهی مجموعه نیاوران از زبان راهنمایان کوچک روایت می گردد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال به نقل از روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران، این برنامه ویژه بچه ها هفت تا دوازده سال روز پنج شنبه 18 مهرماه در کوشک احمدشاهی آخرین بنای قاجاری این مجموعه اجرا می گردد و بچه ها پس از کسب اطلاعات و آموزش های لازم، به روایت این موزه برای گردشگران می پردازند.

مجموعه نیاوران به عنوان یک مجموعه دوستدار کودک با این نگاه که بچه ها آینده سازان کشورند و می توانند نقش مهمی در اعتلای فرهنگی کشور داشته باشند، با تدارک این قبیل برنامه ها کوشش می نماید در راستای آشنا کردن بچه ها با میراث فرهنگی و موزه گام مؤثری بردارد تا آن ها بااحساس مسئولیت و تعلق خاطر بیشتری به موزه ها نگاه نمایند.

با توجه به ظرفیت محدود این برنامه، علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام رایگان بچه ها خود در این ویژه برنامه می توانند در روزها و ساعات اداری هفته تا تاریخ 13 مهرماه با این مجموعه به شماره 22282016-021 داخلی 2139 (خانم عبدالله بیکی) تماس حاصل فرمایند.

منبع: میراث آریا

به "موزه کوشک احمدشاهی مجموعه نیاوران از زبان راهنمایان کوچک روایت می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موزه کوشک احمدشاهی مجموعه نیاوران از زبان راهنمایان کوچک روایت می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید