مهلت مجدد ثبت نام کنکور ارشد 99 از امروز، 14 بهمن آغاز می شود

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، مهلت ثبت نام مجدد کنکور کارشناسی ارشد 1399و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور از امروز، دوشنبه 14 بهمن 98 در سایت سازمان سنجش آغاز می شود.

مهلت مجدد ثبت نام کنکور ارشد 99 از امروز، 14 بهمن آغاز می شود

به گزارش خبرنگار دانشگاه نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور و آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 برای پذیرش در تمامی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور می توانند از امروز دوشنبه 14 بهمن تا چهارشنبه 16 بهمن ماه 98 برای ثبت نام یا ویرایش اطلاعات خود از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اقدام کنند.

طبق اطلاعیه های منتشر شده سازمان سنجش آموزش کشور، مهلت مجدد مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال 1399 و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور همراه با امکان ثبت نام مجدد داوطلبان متقاضی از امروز، دوشنبه 14 بهمن ماه 98 در سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org آغاز می شود.

پیش از این داوطلبان از 16 تا 28 آذرماه 98 فرصت داشتند برای ثبت نام یا ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند که طبق آمار اعلام شده از سوی حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، تعداد 488 هزار و 82 نفر ثبت نام کردند.

گفتنی است، آزمون کارشناسی ارشد سال 99 کمی زودتر از دوره های قبل و در روز های 28 و 29 فروردین ماه 99 برگزار می شود و کارت شرکت در آزمون دوشنبه 25 فروردین ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد که داوطلبان تا چهارشنبه 27 فروردین ماه مهلت دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش برای دریافت کارت اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مهلت مجدد ثبت نام کنکور ارشد 99 از امروز، 14 بهمن آغاز می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت مجدد ثبت نام کنکور ارشد 99 از امروز، 14 بهمن آغاز می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید