من مشکلِ فرهاد مجیدی را ندارم، مثل ویلموتس بازی هجومی را دوست دارم

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سیروس پورموسوی سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران در مورد برنامه های آماده سازی این تیم بیان داشت: برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا که به میزبانی ایران برگزار می گردد آماده می شویم و امیدوارم مسئولان استادیوم دستگردی که در حال ترمیم چمن این استادیوم هستند، در کارشان سرعت بیشتری داشته باشند. چرا که ما باید آبان ماه از این زمین استفاده کنیم.

من مشکلِ فرهاد مجیدی را ندارم، مثل ویلموتس بازی هجومی را دوست دارم

وی اضافه نمود: در برنامه های ما بازی با سه تیم عراق، عمان و سوریه قرار گرفته بود که هر سه کشور درخواست ما را رد کردند تا به جای آنها بازی با پارس جنوبی، خوشه طلایی و امید استقلال را در برنامه قرار دهیم.

سرمربی تیم جوانان ایران در پاسخ به این سئوال که آیا فوتبال هجومی تیمش را از مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی کپی برداری نموده است؟ گفت: به آن صورت نه ولی زمانی که از بازیکنان تست می گرفتم سیستم 2-4-4 مدنظرم بود و بازیکنان را در این سیستم ارزیابی می کردم. در کل فوتبال رو به جلو و هجومی را دوست دارم.

فرهاد مجیدی سرمربی سابق تیم امید مدعی بود کمیته فنی در کارش دخالت می کرد و بازیکن و دستیار به او پیشنهاد می داد و برای همین از تیم امید جدا شد، آیا این مسائل را شما هم با کمیته فنی دارید یا خیر؟ پورموسوی در پاسخ به این سئوال بیان داشت: من هرگز با چنین مسئله ای روبرو نبوده و نیستم. اتفاقا کمیته فنی با من و تیمم تعامل کامل دارد، هیچ دخالتی در کارم ندارد و کلیه انتخاب ها توسط خودم و بدون دخالت اجرا شده است.

پورموسوی که در برنامه سلام صبح بخیر حاضر شده بود در مورد اکبر محمدی که در کانون اختلاف با فرهاد مجیدی قرار داشت گفت: محمدی جوان، با برنامه و تحصیل نموده است. ما مرتب با هم در تماس هستیم و امیدوارم با همین تعامل کارمان را پیش ببریم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "من مشکلِ فرهاد مجیدی را ندارم، مثل ویلموتس بازی هجومی را دوست دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "من مشکلِ فرهاد مجیدی را ندارم، مثل ویلموتس بازی هجومی را دوست دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید