مصاف مدعیان در کرج و کرمان، اولین آزمون بختیاری زاده مقابل ملوان

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، هفته نهم رقابتهای لیگ دسته اول که رسما از دیروز با یک بازی آغاز شد، امروز با سه بازی پیگیری می شود که در این بازیها که به صورت همزمان آغاز می شود، ملوان میزبان استقلال خوزستان است، گل ریحان از خوشه طلایی پذیرایی می کند و مس کرمان در خانه به دیدار فجر سپاسی می رود.

مصاف مدعیان در کرج و کرمان، اولین آزمون بختیاری زاده مقابل ملوان

در حساس ترین بازی امروز دو تیم مدعی گل ریحان و خوشه طلایی در کرج با هم دیدار می کنند. خوشه طلایی که به تازگی از لیگ دو به لیگ یک صعود کرده، با محسن عاشوری یک مدعی جدی برای صعود به لیگ برتر است و می توان این تیم را پدیده این فصل مسابقات دانست.

ساوه ای ها در پایان هفته هشتم با 18 امتیاز و تنها به دلیل تفاضل گل یک پله پایین تر از مس رفسنجان در رده دوم جدول قرار دارند. در سوی دیگر گل ریحان نیز از تیم های خوب و مدعی لیگ یک است که آنها هم با محمد نصرتی مدعی صعود به لیگ برتر می باشند. گل ریحان 16 امتیازی است و در صورت پیروزی در این بازی خانگی و امتیاز از دست دادن فجر سپاسی در کرمان، موقتا به صدر جدول صعود خواهد کرد.

ملوان که در یکی از بدترین مقاطع تاریخی اش به سر می برد، با 2 امتیاز در رده ماقبل آخر جدول حضور دارد و باید امروز در خانه میزبان تیمی باشد که آنها هم شرایط خوبی را تجربه نمی کنند و به تازگی روی نیمکت شان دست به تغییر زده اند.

استقلال خوزستان امروز برای اولین بار در یک بازی رسمی سهراب بختیاری زاده را روی نیمکت دارد و این مربی جوان باید در نخستین آزمونش در روز سخت ملوان با این تیم در انزلی دیدار کند.

آبی پوشان خوزستان در صورت پیروزی 9 امتیازی شده و موقتا به رده دوازدهم جدول صعود می کنند و ملوان که تاکنون در این فصل پیروزی را تجربه نکرده در صورت پیروزی هم در همان رده هفدهم باقی خواهد ماند.

مس کرمان و فجر سپاسی هم از تیم های مدعی صعود به لیگ برتر هستند. مس با مجتبی حسینی به تازگی در جام حذفی شگفتی ساز شده و با 4 گل ذوب آهن را در اصفهان شکست داده تا با روحیه و انگیزه های بیشتری کارش را در لیگ یک دنبال کند.

فجر سپاسی هم که با داود مهابادی 17 امتیازی و در رده سوم جدول قرار گرفته است، این شانس را دارد تا در صورت پیروزی و امتیاز از دست دادن خوشه طلایی موقتا به صدر جدول صعود کند.

برنامه بازیهای روز دوم از هفته نهم لیگ دسته اول به شرح زیر است:

* ملوان انزلی - استقلال خوزستان

* مس کرمان - فجر سپاسی شیراز

* گل ریحان البرز - خوشه طلایی ساوه

همه بازیها از ساعت 15 و به صورت همزمان آغاز می شود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مصاف مدعیان در کرج و کرمان، اولین آزمون بختیاری زاده مقابل ملوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصاف مدعیان در کرج و کرمان، اولین آزمون بختیاری زاده مقابل ملوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید