مرکز خرید استانبول مال کجاست؟

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، این مال حال و هوای دیگری به فضای تجاری و مراکز خرید در استانبول بخشیده است. ترکیب هنر معماری، کسب و کار و تجارت و البته تفریح در این مال بزرگ سبب شده تا خودش را در میان مراکز بزرگ تجاری در اروپا مطرح کند. با فضای این مال آشنا شوید و اینکه چطور می توانید از آن دیدن کنید. به نظرتان چه بوتیک ها و برندهایی در استانبول مال هست؟

مرکز خرید استانبول مال کجاست؟

استانبول مال کجاست؟

این مال بزرگ در جهت رسیدن به فرودگاه آتاتورک واقع شده است. از ایستگاه مترو باجیلار هم فاصله چندانی ندارد. با تاکسی هم در هر جای استانبول که باشید می توایند خود را به استانبول مال برسانید. برای اطلاعات بیشتر سری به مطلب راهنمای حمل ونقل عمومی در استانبول بزنید.

در استانبول مال چه خواهیم دید؟

استانبول مال در 4 طبقه و در طبقه چهارم سالن غذاخوری قرار گرفته است. هر برند غذایی که فکرش را بکنید دراین مال شعبه دارد. از مک دونالد و کی اف سی گرفته تا خانه استیک استانبول و بسیاری غذاخوری هایی که غذای ترک سرو می کنند.

استانبول مال برای بچه ها یک مرکز تفریحی به نام MOI دارد. MOI یکی از بزرگترین مراکز تفریحی بچه ها در داخل مرکز خرید، در کل اروپاست. پارک یا شهربازی MOI بسیار مجهز است و وسایل بازی جذابی برای بچه ها شما دارد. همه خانواده در کنار هم در هر سنی که باشند می توانند در استانبول مال تفریح کنند.

در استانبول مال 350 مغازه متنوع و رنگارنگ منتظر شما هستند. هر چه که فکرش را بکنید می توانید پیدا کنید. بیشتر مغازه ها مربوط به پوشاک هستند اما برای خرید کیف و کفش و حتی لوازم آرایش مغازه های مناسبی وجود دارد. قیمت ها هم مناسب است و می توانید برای هر نوع بودجه ای کالای مناسبی پیدا کنید.

در استانبول مال کنسرت برویم!

این مال بسیار بزرگ علاوه بر خرید همانطور که گفتیم موارد هنری و تفریحی را نیز پوشش می دهد. می توانید در استیج مشترکی که هنرمندان ترک و اروپایی با همکاری هم برنامه اجرا می کنند، از تماشای هنرنمایی آنها لذت ببرید.

دانستی های بیشتر درباره استانبول مال

استانبول مال در سال 2014 افتتاح شد. استانبول مال دو جایزه در سال های 2011 برده است. یکی جایزه بهترین پروژه برای توسعه و ساخت مرکز خریدها از انجمن عمران و املاک اروپا و جایزه بهترین پروژه ترکیبی و کاربردی از همان انجمن.

گردآوری و تنظیم: تحریریه نقد و بررسی کالاهای دیجیتال

لطفا در نشر دانسته های خود کوشا باشید.

برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.

منبع: دالاهو

به "مرکز خرید استانبول مال کجاست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرکز خرید استانبول مال کجاست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید