قطر: کمک ایران را فراموش نخواهیم کرد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، وزیر خارجه قطر گفت: فراموش نمی کنیم که تهران بعد از محاصره قطر توسط کشور های عربی جهت هوایی را برای ما گشود.

قطر: کمک ایران را فراموش نخواهیم کرد

به گزارش به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره مباشر، محمد بن عبدالرحمان آل ثانی، وزیر خارجه قطر در نشست مصاحبه های مدیترانه گفت: در ارتباط با ایران به حسن همجواری معتقدیم و فراموش نمی کنیم که تهران بعد از محاصره قطر (توسط کشور های عربی) راستا هوایی را برای ما گشود.

وی شرح داد: محاصره قطر در سال 2017، منطقه را قفل کرد. در بحران خلیج (فارس) از بن بست به مصاحبه درباره آینده رسیدیم. مصاحبه راه نهایی برای حل معضلات منطقه است.

وزیر خارجه قطر ادامه داد: ما از اسلام سیاسی دفاع می کنیم نه اخوان المسلمین. ما از ملت ها دفاع می کنیم نه از احزاب سیاسی. حمایت ما از مصر حتی بعد از کودتا علیه مُرسی هم ادامه داشته است. اخوان المسلمین حضور رسمی در قطر ندارد.

این مقام قطری اضافه نمود: با طرف سعودی در ارتباط و مصاحبه هستیم و امیدواریم به نتایج مثبتی برسیم. دیگر از خواسته های سیزده گانه طرف های تحریم کننده خبری نیست. ما سیاست های مستقل خود را داریم و هیچ گاه درباره امور داخلی خود با کسی مذاکره نمی کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "قطر: کمک ایران را فراموش نخواهیم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطر: کمک ایران را فراموش نخواهیم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید