قسمتی از درآمد مجموعه طنز مانگ و ئه ستیره به بچه ها نیازمند اهدا می گردد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، خبرنگاران/کردستان قسمت جدید مجموعه نمایشی طنز مانگ و ئه ستیره وارد شبکه نمایش خانگی شد و به عنوان نخستین فیلم کُردی هم در سایت معتبر فیلم و سریال ایران (فیلیمو) نهاده شد.

قسمتی از درآمد مجموعه طنز مانگ و ئه ستیره به بچه ها نیازمند اهدا می گردد

نخستین مجموعه نمایشی طنز مانگ و ئه ستیره (ماه و ستاره) از کردستان به کارگردانی و تهیه نمایندگی فریاد مجید آبادی از اوایل اسفند سال گذشته در شبکه نمایش خانگی عرضه شد.

دومین قسمت این مجموعه نیز به تازگی وارد شبکه نمایش خانگی شده است و مخاطبان علاوه بر خرید دی وی دی آن از فروشگاه های موجود در استان های کردنشین کشور می توانند به صورت اینترنتی به وسیله سایت فیلیمو آن را تهیه نمایند.

فریاد مجیدآبادی، تهیه نماینده و کارگردان مجموعه مانگ و ئه ستیره در این راستا اظهار کرد: وعده دادیم که بخشی از درآمد حاصل از فروش قسمت نخست این مجموعه را به انجمن حمایت از بیماران ام اس و خرید مانتو و شلوار برای دانش آموزان بی بضاعت اهدا کنیم.

وی اضافه کرد: خوشبختانه با استقبال و خریداری از نسخه دیجیتال قسمت نخست این مجموعه توانستیم به وعده هایمان عمل کنیم.

تهیه نماینده و کارگردان مجموعه مانگ و ئه ستیره، بیان نمود: همچنین عوامل این مجموعه تصمیم گرفتند بخشی از درآمد حاصل از فروش قسمت دوم این مجموعه را به بچه ها نیازمند اهدا نمایند.

مجیدآبادی اظهار داشت: قسمت جدید این مجموعه به عنوان نخستین فیلم کُردی در سایت معتبر فیلیمو قرار داده شده تا علاقمندانی که به نسخه دی وی دی آن دسترسی ندارند به صورت اینترنتی و به وسیله این سایت اقدام به تهیه و مشاهده آن نمایند.

وی در خاتمه یادآور شد: یوسف اسدی، عابدین رضایی، ابراهیم مرادی، رضا پشابادی، مسعود بیگلری و خوانندگان مطرح کُرد سیوان گاگلی و کارزان فاروق از سلی مانیه اقلیم کردستان عراق در قسمت جدید این مجموعه حضور دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "قسمتی از درآمد مجموعه طنز مانگ و ئه ستیره به بچه ها نیازمند اهدا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قسمتی از درآمد مجموعه طنز مانگ و ئه ستیره به بچه ها نیازمند اهدا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید