فراخوان نخستین نمایشگاه مجازی ایران؛ معرفی آنلاین کالا و خدمات امکان پذیر می شود

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، تشکل های بخش خصوصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات وابسته به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، با هدف کاهش تبعات اقتصادی ناشی از پاندمی کرونا و همگام با تحولات دیجیتال در عرصه کسب و کارها و توقف برگزاری رویدادهای تجاری در سطح ملی و بین المللی، برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی ایران را با حمایت و همکاری اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور، اتاق های مشترک بازرگانی، تشکل های اقتصادی، سازمان توسعه تجارت ایران، صندوق نوآوری و شکوفایی، مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دستور کار قرار داده است.

فراخوان نخستین نمایشگاه مجازی ایران؛ معرفی آنلاین کالا و خدمات امکان پذیر می شود

معرفی توانمندی های فعالان اقتصادی کشور در بخش های مختلف بازرگانی و تجارت، صنعت، معدن، کشاورزی، خدمات، صنایع پیشرفته و فناورانه، صنایع خلاق و دانش بنیان در بازارهای داخلی و خارجی مهم ترین هدف برگزاری این رویداد است.

نمایشگاه مجازی، تداوم تجارت در عصر نوین، شعار نخستین نمایشگاه مجازی ایران است و همگام با آخرین تحولات دیجیتال در کسب و کارها، با بهره مندی از ابزارهای فناوری، محصولات و خدمات فعالان اقتصادی کشور را به نمایش می گذارد. همچنین با حذف محدودیت های زمانی و مکانی، امکان بازدیدکنندگان داخلی از اقصی نقاط کشور را فراهم ساخته و با برنامه ریزی صورت پذیرفته از طریق سفارتخانه های ایران در سایر کشورها، سفارتخانه های خارجی مقیم تهران، اتاق های مشترک بازرگانی و اتاق های بازرگانی سایر کشورها، بازدیدکنندگان خارجی از کشورهای مختلف را پذیرا خواهد بود.

این نمایشگاه از 5 تا 20 اسفند 99 برگزار می شود و اعضای اتاق های بازرگانی می توانند برای حضور در این نمایشگاه از تخفیف 15 درصدی برخوردار شوند. همچنین حضور در این نمایشگاه برای تشکل های اقتصادی رایگان است.

علاقمندان برای اطلاع از نحوه مشارکت و حضور در این نمایشگاه و همچنین کسب اطلاعات تکمیلی و دریافت کاتالوگ دیجیتال، می توانند به سایت نمایشگاه مراجعه کرده یا با تلفن 02188175232 تماس بگیرند.

منبع: اتاق بازرگانی ایران

به "فراخوان نخستین نمایشگاه مجازی ایران؛ معرفی آنلاین کالا و خدمات امکان پذیر می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان نخستین نمایشگاه مجازی ایران؛ معرفی آنلاین کالا و خدمات امکان پذیر می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید