عذرخواهی کامیابی نیا از شفر

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، هافبک پرسپویس توضیحاتی را درباره جنجال های نیمه اول داربی 89 ارائه داد و از سرمربی استقلال عذرخواهی کرد.

عذرخواهی کامیابی نیا از شفر

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، کمال کامیابی نیا پس از براری پرسپولیس در داربی پایتخت در جمع نقد و بررسی کالاهای دیجیتال اظهار کرد: خدا را شکر مردم لذت بردند و بازی سنگینی بود. دو تیم شرایط ویژه ای برای این بازی داشتند و خدا را شکر 3 امتیاز را گرفتیم.

وی ادامه داد: این پیروزی بسیار شیرین بود اما از این به بعد باید به دیدار با پیکان فکر کنیم.

کامیابی نیا درباره جنجال ایجاد شده در اواسط نیمه اول گفت: اتفاق خاصی نبود و اگر ناراحتی ای پیش آمده، من از آقای شفر و منتظری عذرخواهی می کنم. در کنار زمین، بازیکن استقلال شیری را زد و مربی استقلال فکر کرد که شیری الکی خود را به زمین انداخه است و من تنها تذکر دادم. فکر می کنم آن جا کمی شلوغ شد.

او درباره آرام شدن بازی در نیمه دوم گفت: بازیکنان شرایط را درک کردند و ما می خواستیم از گل خود دفاع کنیم. طبیعی بود که استقلال فشار بیاورد و ما باید تمرکز خود را حفظ می کردیم.

هافبک پرسپولیس درباره ضربه چیپ اسماعیلی گفت: بهترین بازیکنان هم پنالتی خراب می کنند و شرایط خاصی بود. علیپور هم یک بار پنالتی چیپ زد که به گل تبدیل شد و این بسته به شرایط دارد. برای اسماعیلی در آینده آرزوی موفقیت می کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "عذرخواهی کامیابی نیا از شفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عذرخواهی کامیابی نیا از شفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید