فنونی زاده: مشکل پرسپولیس فقط به دست یحیی حل می گردد، تعویض ها اشتباه بود

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، یک پیشکسوت پرسپولیس از نوع بازی این تیم برابر آلومینیوم اراک انتقاد کرد.

فنونی زاده: مشکل پرسپولیس فقط به دست یحیی حل می گردد، تعویض ها اشتباه بود

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، مرتضی فنونی زاده، پیشکسوت پرسپولیس پس از باخت یک گله این تیم برابر آلومینیوم اراک در هفته سوم لیگ برتر اظهار کرد: تیم جان بازی کردن نداشت. از آن بازی هایی بود که اگر بیش تر از 90 دقیقه بود، پرسپولیس باز هم جان گل زدن نداشت و در 90 دقیقه هم نتوانست موقعیت جدی داشته باشد.

او ادامه داد: لیگ سال جاری فرسایشی است و با این وضع پرسپولیس نمی تواند قهرمان گردد. خدا را شکر طرفداران در این بازی حضور نداشتند که این نوع بازی را از نزدیک ببینند. پرسپولیس در 2 بازی از 4 بازی آخرش شکست خورده و حتی نساجی را هم به سختی برد. این روش بازی، از پرسپولیس قهرمان نمی سازد و فقط خود یحیی گل محمدی است که می تواند مشکل تیم را بفهمد و آن را حل نماید. تعویض های اشتباهی رخ داد و من نمی دانم چرا زمانی که تیم احتیاج به گل دارد، مهدی شیری باید داخل زمین گردد. بازیکنان هنوز هماهنگ نیستند و همین باعث شده زهر تیم خیلی کم تر گردد.

فنونی زاده در خاتمه گفت: در لیگ سال جاری، هفته های نخست تاثیرگذار هستند و اکنون 4 تیم پرسپولیس، استقلال، گل گهر سیرجان و سپاهان خود را مدعی نشان داده اند. سال جاری از آن سال هایی نیست که بگوییم یک تیم با اختلاف امتیاز قهرمان می گردد و قهرمان در هفته های آخر معین خواهد شد. طرفداران شکیبا باشند زیرا که این پرسپولیس بهتر می گردد و می تواند دوباره برای رقیبانش دردسرساز گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فنونی زاده: مشکل پرسپولیس فقط به دست یحیی حل می گردد، تعویض ها اشتباه بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فنونی زاده: مشکل پرسپولیس فقط به دست یحیی حل می گردد، تعویض ها اشتباه بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید