طرح جامع گردشگری در استان لرستان تهیه گردد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، ایسنا/ براساس آخرین اخبار بدست رسیده و گزارشات منتشر شده، طرح جامع گردشگری در استان لرستان تهیه گردد.

طرح جامع گردشگری در استان لرستان تهیه گردد

احمدرضا دالوند اظهار کرد: در راستای توسعه توریستی در لرستان زیرساخت های خوبی وجود دارد اما هنوز جای کار وجود دارد.

وی توضیح داد: در منطقه ها مختلف استان تقاضای بومگردی دارند اما باید بر روی آنها کار کارشناسی انجام گردد و موارد از نزدیک بازدید می شوند.

معاون استاندار لرستان اعلام نمود: ظرفیت های خوبی در استان وجود دارد اما به نظرم جای کار زیادی هست اگر تصاویر و فیلم های سالهای گذشته را آنالیز کنید، حضور مردم در قلعه فلک الافلاک بسیار گسترده است و صف های طویل ایجاد می گردد.

دالوند افزود: مسافران و توریستان زیادی به لرستان ما می آیند اما برای استان طرح جامع توریستی نداریم. وقتی توریستی وارد می گردد، سرگردان است.

وی اعلام کرد: مسافران و توریستان براساس میل شخصی خود در منطقه ها مختلف استان حضور پیدا می نمایند که شکل و شیوه خوبی نیست.

معاون استاندار لرستان ادامه داد: در این راستا باید طرح و برنامه داشته باشیم تا زمانیکه توریست در استان حضور پیدا می نمایند، به آنها برنامه دهیم که به کجا بروند و چه بازدیدهای داشته و در کجا اسکان داشته باشند.

دالوند بیان کرد: توپوگرافی استان دارای ظرفیت خوبی بوده و در بحث زیرساخت ها جای کار دارد اما شرایط فعلی بد نیست ولی باید بصورت جدی تر کار گردد.

منبع: همگردی

به "طرح جامع گردشگری در استان لرستان تهیه گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح جامع گردشگری در استان لرستان تهیه گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید