شیوع کرونا باعث تعویق نمایشگاه گردشگری دبی شد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، نمایشگاه سفر و گردشگری خاورمیانه که قرار بود در ماه آوریل در دبی برگزار شود، به واسطه شیوع کرونا به زمان دیگری موکول شد.

شیوع کرونا باعث تعویق نمایشگاه گردشگری دبی شد

برگزارکنندگان نمایشگاه سفر و گردشگری خاورمیانه در دبی روز دوشنبه (19 اسفند) اعلام کردند که این نمایشگاه به خاطر شیوع بیماری کرونا به اواخر ماه ژوئن موکول شد. نمایشگاه بازار سفر عربی (Arabian Travel Market)، یکی از بزرگ ترین نمایشگاه های خاورمیانه به شمار می رود که با توجه به توسعه این بیماری، به جای 19 تا 22 آوریل (31 فروردین تا سه اردیبهشت)، در 28 ژوئن تا اول ژوئیه (هشت تا 11 تیر) برگزار خواهد شد. این اطلاعیه در اولین فرصت ممکن اعلام شد تا تمام سرمایه گذاران بتوانند برای تغییر برنامه های خود، برنامه ریز ی های ضروری را انجام دهند و در همین حال برگزارکنندگان نمایشگاه شاهد حضور پررنگ تر شرکت کنندگان در ماه ژوئن باشند.

تیم کلارک (Tim Clark)، مدیرعامل اجرایی شرکت هواپیمایی امارات، نیز قرار بود پیش از کناره گیری از مقامش در ماه ژوئن، آخرین مصاحبه های خود را در این نمایشگاه داشته باشد. امارات متحده عربی تا به امروز 45 مورد ابتلای به ویروس کرونا را گزارش کرده و همین موضوع منجر به لغو یا به تعویق افتادن وقایع مهم در سراسر این کشور شده است.

منبع: کجارو / reuters.com

به "شیوع کرونا باعث تعویق نمایشگاه گردشگری دبی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیوع کرونا باعث تعویق نمایشگاه گردشگری دبی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید