شایعه پشت شایعه، سرمربی تیم ملی امروز در تهران!

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، پنجشنبه وقتی خبری از فدراسیون نیامد همه دوباره از شنیدن نام سرمربی تیم ملی ناامید شدند اما روز گذشته شایعه شد سرمربی تیم ملی انتخاب شده و امروز (شنبه) به تهران می آید.

شایعه پشت شایعه، سرمربی تیم ملی امروز در تهران!

مساله انتخاب سرمربی تیم ملی به اوج ملالت خود رسیده است. بعد از بدقولی فدراسیون فوتبال درباره زمان انتخاب سرمربی تیم ملی که در اواخر سال گذشته و فروردین ماه امسال رخ داد، قرار بود آخر هفته گذشته نام گزینه منتخب تاج و همقطارانش را بشنویم اما باز هم این اتفاق به تعویق افتاد. تاج که به مشهد رفته بود اعلام نمود پروسه انتخاب سرمربی تیم ملی به سرعت در حال طی شدن است که البته معنی و مفهوم سرعت را هم فهمیدیم چرا که شاید در هیچ جای دنیا تیم ملی کشوری را پیدا نکنید که سه ماه سرمربی نداشته باشد.

همچنین تاج در اظهارنظری جالب گفته گزینه منتخب در حال تماشا و پیگیری جدی رقابت های لیگ برتر است و بازی های لیگ را تماشا می کند. با این حال سوال اینجاست که اگر کار به جایی رسیده که تاج گزینه مورد نظر را سرمربی مد نظر فدراسیون اعلام می کند چرا نامش را اعلام نکرده تا خیال همه را راحت کند؟

پنجشنبه وقتی خبری از فدراسیون نیامد همه دوباره از شنیدن نام سرمربی تیم ملی ناامید شدند اما روز گذشته شایعه شد سرمربی تیم ملی انتخاب شده و امروز (شنبه) به تهران می آید. این بار البته هیچ برآورد درباره نام سرمربی انتخاب شده نیست. جالب اینکه بعد از قطعی شدن پایان همکاری هروه رنار با فدراسیون فوتبال مراکش و انتخاب سرمربی جدید برای تیم ملی این کشور برخی سایت های خبری نوشته اند رنار سرمربی بعدی تیم ملی است اما رنار تا آخر تیرماه با تیم ملی مراکش درگیر جام ملت های آفریقاست و اگر قرار باشد امروز سرمربی جدید تیم ملی را در تهران ببینیم حتما این مربی فرانسوی نخواهد بود.

با این وجود از فدراسیون هم هیچ نام و نشانی بیرون نیامد تا با وجود شایعات زیاد همه منتظر شنیدن خبر نهایی از زبان رییس یا سایت رسمی فدراسیون فوتبال باشند.

منبع: ایران ورزشی

به "شایعه پشت شایعه، سرمربی تیم ملی امروز در تهران!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شایعه پشت شایعه، سرمربی تیم ملی امروز در تهران!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید