سرپرست معاونت مستعدان بنیاد ملی نخبگان منصوب شد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، طی حکمی از سوی رئیس بنیاد ملی نخبگان، حسین شجاعی به عنوان سرپرست معاونت مستعدان این بنیاد منصوب شد.

سرپرست معاونت مستعدان بنیاد ملی نخبگان منصوب شد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی نقد و بررسی کالاهای دیجیتال به نقل از بنیاد ملی نخبگان، سورنا ستاری رئیس بنیاد ملی نخبگان، در حکمی حسین شجاعی را به سمت سرپرست معاونت مستعدان بنیاد ملی نخبگان منصوب کرد.

در متن کامل این حکم آمده است: نظر به لزوم تحقق اهداف عالی بنیاد و سند راهبردی کشور در امور نخبگان در حوزه اجتماعات نخبگی مستعدان و با توجه به تجارب ارزشمند و مراتب تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید، جنابعالی را به سمت سرپرست معاونت مستعدان بنیاد ملی نخبگان منصوب می نمایم.

امیدوارم با توکل بر خداوند سبحان و در پرتو ارزش ها و اصول گرانقدر اسلامی و با بهره مندی از همکاری صمیمانه و کارشناسانه کلیه همکاران محترم در واحدهای بنیاد در چارچوب اساسنامه و سایر ضوابط مقررات مربوط و به کارگیری همه مساعی و اهتمام خود در خدمت به نظام اسلامی و مستعدان کشور پیروز و موید باشید.

بی شک کلیه همکاران و مسئولان بنیاد در تحقق اهداف و انجام وظایف محوله، جنابعالی را یاری خواهند کرد.

توفیقات روز افزودن شما را از خداوند متعال خواستارم و امیدوارم در پرتو منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید نسبت به انجام مأموریت های محوله کوشا باشید.

منبع: خبرگزاری فارس

به "سرپرست معاونت مستعدان بنیاد ملی نخبگان منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست معاونت مستعدان بنیاد ملی نخبگان منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید