از دزاشیب به کهکشان ها سفر کنید!

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک از ثبت نام دوره های آنلاین و حضوری نجوم در مقاطع سنی مختلف در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران در محله دزاشیب اطلاع داد.

از دزاشیب به کهکشان ها سفر کنید!

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، اگر به نجوم، ستاره شناسی علاقه دارید خبر خوبی برای شما داریم. مرکز علوم و ستاره شناسی تهران که در محله دزاشیب واقع شده است، کلاس های ویژه ای برای علاقمندان به نجوم برگزار می نماید.

در این مرکز، به زودی کلاس های آموزشی نجوم بچه ها و نوجوانان 1تا6 (حضوری و مجازی)، نجوم بزرگسالان شامل نجوم مقدماتی1و2، نجوم تکمیلی شامل کیهان شناسی1و2(مجازی) و کارگاه علم آزمایش را برای بچه ها نوجوانان به صورت حضوری برگزار می گردد. مدت اجرای دوره ها 7 الی 14 ساعت است که بلافاصله پس از اتمام ثبت نام ها از 17 تیرماه برگزار خواهد شد.

خبر خوب دیگر اینکه اگر در این دوره ها شرکت کنید، گواهی دوره های آموزشی نجوم و ستاره شناسی هم به وسیله مرکز علوم و ستاره شناسی تهران به شما ارائه خواهد شد.

برای ثبت نام و کسب اطلاعات تکمیلی می توانید به آدرس سایت مرکز علوم sactehran.ir مراجعه کنید و یا با شماره های 96027012 و 96027653 تماس بگیرید.

منبع: همشهری آنلاین

به "از دزاشیب به کهکشان ها سفر کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از دزاشیب به کهکشان ها سفر کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید