سرمربی تیم ملی سوریه: دست های پشت پرده بگذارند به جام جهانی 2022 صعود می کنیم

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سرمربی تونسی تیم ملی فوتبال سوریه می گوید که اگر دست های پشت پرده بگذارند این تیم توان صعود به رقابت های جام جهانی فوتبال 2022 را خواهد داشت.

سرمربی تیم ملی سوریه: دست های پشت پرده بگذارند به جام جهانی 2022 صعود می کنیم

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال نبیل معلول گفت: سه چیز در تیم ملی سوریه وجود دارد که برای صعود به جام جهانی من را نگران می نماید. مسئله اول دست های پشت پرده و اتفاقات خارج از زمین است که برای ما حاشیه ایجاد می نماید. مسئله دوم نبودن تمرکز در بین بازیکنان و مسئله سوم کمبود وقت و مسائل برگزاری تمرینات و اردوهای آماده سازی برای ورود به مسابقات است.

وی اضافه کرد: تیم ملی سوریه پیش از این از اختلافات داخلی و ورود به بازیکنان به چنین موضوعاتی آسیب دیده که این مسئله باید حل گردد. این مسائل حاشیه ای و دست های پشت پرده اگر نباشند سوریه می تواند به جام جهانی صعود کند.

سرمربی تیم ملی سوریه اظهار داشت: نقاط قوتی که من را به این هدف امیدوار می نماید وجود اراده و انگیزه لازم بین اعضای تیم است. بازیکنان انگیزه زیادی دارند تا برای اولین بار سوریه به جام جهانی صعود کند. ما بازیکنان بسیار خوب و شایسته ای داریم که توانایی خودشان را به خوبی نشان داده اند و می توانند بخشی از تیم ملی سوریه در این رقابت ها باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سرمربی تیم ملی سوریه: دست های پشت پرده بگذارند به جام جهانی 2022 صعود می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تیم ملی سوریه: دست های پشت پرده بگذارند به جام جهانی 2022 صعود می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید