سراج: این برد را به خانواده هایی که عزیزشان بر اثر کرونا فوت نموده تقدیم می کنیم

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان می گوید: پیروزی تیمش برابر پارس جنوبی جم را به خانواده هایی که عزیزشان بر اثر بیماری کرونا درگذشته اند تقدیم می نماید.

سراج: این برد را به خانواده هایی که عزیزشان بر اثر کرونا فوت نموده تقدیم می کنیم

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، بهنام سراج پس از فزونی تیمش برابر پارس جنوبی جم اظهار کرد: قبل از بازی گفته بودم که در چند بازی برنده نبوده ایم و مردم ناراحت هستند. ما طرفداران بی شماری داریم که بازیکنان صنعت نفت فقط برای آن ها بازی می نمایند. جدا از مسائل اقتصادی بازیکنان ما به عشق طرفداران به زمین می فرایند. البته ما در مسائل اقتصادی واقعا مشکلاتی داریم. این سه امتیاز که به دست آوردیم یک هدیه به آن هایی بود که عزیزان شان را از دست دادند. من خوشحالم که شاید به خاطر این برد چند درصد از داغ آن ها کم بشود. قلبا خوشحالم که این سه امتیاز را به دست آوردیم. امیدوارم در ادامه همین فرایند را ادامه بدهیم.

او درباره تعطیلی لیگ به خاطر بیماری کرونا هم گفت: این تعطیلی قطعا روی عملکرد ما تاثیر داشت. شرایط بازی را نگاه کنید متوجه می شوید که این بازی واقعا کیفیت نداشت. با این که دو بر صفر پیروز شدیم اما بازیکنان ما از نظر شرایط بدنی هنوز به آن شرایط مطلوب نرسیده اند. ان شاءالله تمرین می کنیم و به شرایط مطلوب می رسیم.

وی اضافه نمود: برای این پیروزی به مجموعه باشگاه و مردم آبادان تبریک می گویم. ما کنار مردمی هستیم که عزیزان شان را در کرونا از دست داده اند. واقعا خوشحالیم که دل مردم را شاد کردیم. این مساله برای ما بسیار با ارزش است.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان ادامه داد: ما با یک سبک جدید فوتبال بازی کردیم یا به اجبار و یا با تصمیم خودمان شرایط به گونه ای شد که به چند بازیکن جوان میدان دادیم. آن ها عملکرد خوبی داشتند و ما به خواسته خودمان رسیدیم. بعد از این که به گل رسیدیم کوشش کردیم که بازی را کنترل کنیم اما من بعد از گل دوم از عملکرد شاگردانم راضی نیستم. چون باید بهتر از این عمل کنیم. به تیم پارس جنوبی هم تبریک می گویم. آن ها هم بازی خوبی انجام دادند و دقایقی از بازی به ما فشار وارد کردند. دروازه بان ما هم امروز عملکرد بسیار خوبی داشت.

او در سرانجام درباره بازی بعدی تیمش هم گفت: روز شنبه بازی بسیار سختی با تراکتور داریم، قطعا از الان این بازی را فراموش می کنیم و خودمان را برای بازی برابر تراکتور آماده می کنیم. قطعا کار ما در آن بازی سخت خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سراج: این برد را به خانواده هایی که عزیزشان بر اثر کرونا فوت نموده تقدیم می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سراج: این برد را به خانواده هایی که عزیزشان بر اثر کرونا فوت نموده تقدیم می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید