روشن شدن آیفون 10، بعد از 6 روز در آب ماندن

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، توصیه می شود این تلفن تنها در عمق یک متری و به مدت 30 دقیقه در آب بماند. به این ترتیب، خراب نشدن این دستگاه تلفن که تحت فشار آب بسیار بیشتری بوده و مدت طولانی تری در آب مانده غیرمنتظره بود.

روشن شدن آیفون 10، بعد از 6 روز در آب ماندن

ملوانی که آیفون خود را در اقیانوس انداخته بود، متوجه شد که تلفنش بعد از شش روز هنوز کار می کند. هنگامی که بن شوفیلد روی عرشه یک موزه-کشتی به نام Regal Lady کار می کرد، آیفون10 هزار پوندی اش در آب افتاد. این تلفن حدود 15 متر در آب غرق شد و به کف بندر رسید.

شوفیلد از یک دوست خواست که در آب شیرجه بزند و تلفنش را بیاورد، اما او نتوانست تلفن را پیدا کند. در نهایت، شفیلد تصمیم گرفت که وقتی یک هفته بعد آب دریا پایین آمد، دوباره تلاش کند. او به سرعت تلفنش را که در میان گل ها گیر کرده بود پیدا کرد و با کمال تعجب دید که تلفنش هنوز کار می کند.

این ملوان می گوید: من رفتم که تلفن را به رئیسم نشان بدهم که احساس کردم تلفن در دستم لرزید. در کمال ناباوری دیدم که تلفن هنوز روشن است.

او می افزاید: تلفن را تمیز کردم تا شن از پورت شارژ آن خالی شود و گذاشتم که خشک شود. تنها سه درصد باتری داشت. آن را به برق زدم و شروع به شارژ شدن کرد. همه چیز کار می کرد. من با اپل تماس گرفتم و آن ها هم باور نمی کردند.

آیفون ایکس که در سال 2018 رونمایی شد، درجه ضد آبی IP67 دارد. این درجه به معنای آن است که توصیه می شود این تلفن تنها در عمق یک متری و به مدت 30 دقیقه در آب بماند. به این ترتیب، خراب نشدن این دستگاه تلفن که تحت فشار آب بسیار بیشتری بوده و مدت طولانی تری در آب مانده غیرمنتظره بود.

این نخستین بار نیست که کاربران آیفون با خوش شانسی تلفن خود را از اقیانوس نجات می دهند. در باهاماس هم زنی که تلفنش در آب افتاده بود، وقتی یک دلفین آموزش دیده شیرجه زد و تلفنش را برایش آورد، شوکه شد.

ترسا سی، از تیم بسکتبال میامی می گوید: ما روی یک سکوی شناور وسط اقیانوس اطلس فیلم می گرفتیم. من از یک نفر خواستم که تلفنم را نگه دارد و به طور اتفاقی تلفن از دست او افتاد و به ته آب رفت. دلفینی به نام کاکیک تلفن را برای من آورد.

منبع: ایندیپندنت

منبع: فرادید

به "روشن شدن آیفون 10، بعد از 6 روز در آب ماندن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روشن شدن آیفون 10، بعد از 6 روز در آب ماندن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید