رضایی: تنها برای قهرمانی در کشتی جهانی ناشنوایان شرکت خواهیم کرد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، رییس انجمن کشتی ناشنوایان از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی ناشنوایان در ماه آینده اطلاع داد و گفت: کوشش بر این است که تیم قوی و خوبی را در تمام رده های سنی کشتی آزاد و فرنگی برای مسابقات جهانی آماده کنیم.

رضایی: تنها برای قهرمانی در کشتی جهانی ناشنوایان شرکت خواهیم کرد

علیرضا رضایی در گفت وگو با نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، درباره وضعیت تیم کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان برای شرکت در مسابقات جهانی اظهار کرد: مسابقات جهانی کشتی ناشنوایان خرداد سال آینده در ترکیه برگزار می گردد که برای اعزام تیم قوی و خوب به این مسابقات تصمیم داریم ماه آینده اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی را برگزار کنیم تا شرایط تیم کشتی ناشنوایان را در تمام رده های سنی مورد ارزیابی قرار دهیم.

وی گفت: بعد از شناسایی کشتی گیران برتر از دل مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی دو اردو تا سرانجام سال برای تیم ملی کشتی ناشنوایان در تمام رده های سنی برگزار خواهیم کرد که البته این اردوها در سال آینده تا زمان اعزام تیم به مسابقات جهانی ادامه خواهد داشت.

رییس انجمن کشتی ناشنوایان گفت: با توجه به این که کشتی ناشنوایان یکی از تیم های مدعی در دنیاست، سعی ما بر این است که پس از ارزیابی سطح مسابقات قهرمانی کشور و با نظر کادر فنی، برنامه آماده سازی تیم را برای حضور در مسابقات جهانی تنظیم و اجرا کنیم. البته هنوز شناخت کافی از این تیم نداریم و بعد از انتخابی تیم ملی کادر فنی بهتر می تواند شرایط تیم را مورد ارزیابی قرار دهد.

رضایی پیرامون این پرسش که آیا برای آماده سازی بهتر تیم تورنمنت برون مرزی نیز پیش بینی شده است یا خیر؟ اضافه نمود: تصور می کنم با برگزاری اردوهای داخلی بتوانیم تیم خوبی را راهی مسابقات جهانی ترکیه کنیم. به هر صورت بعد از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی تعیین می گردد که تیم احتیاج به حضور در اردوی برون مرزی دارد یا خیر؟ اگر این احتیاج احساس گردد در آن صورت تصمیم نهایی گرفته خواهد شد.

وی در سرانجام در پاسخ به این پرسش که چقدر امید به قهرمانی کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان در جهانی ترکیه دارید، اظهار کرد: کشتی ناشنوایان یکی از تیم های مدعی در دنیاست و تنها برای کسب سکوی قهرمانی در مسابقات جهانی ترکیه شرکت خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رضایی: تنها برای قهرمانی در کشتی جهانی ناشنوایان شرکت خواهیم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایی: تنها برای قهرمانی در کشتی جهانی ناشنوایان شرکت خواهیم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید