درخواست های معافیت تحصیلی خارج از کشور ارشد و دکتری باید الکترونیکی ثبت گردد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، اداره کل بورس و اعزام دانشجویان طی اطلاعیه ای بیان کرد که درخواست های اخذ معافیت تحصیلی خارج از کشور در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد.

درخواست های معافیت تحصیلی خارج از کشور ارشد و دکتری باید الکترونیکی ثبت گردد

به گزارش گروه دانشگاه نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، اداره کل بورس و اعزام دانشجویان طی اطلاعیه ای بیان کرد که درخواست های اخذ معافیت تحصیلی خارج از کشور در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد.

در اطلاعیه اداره کل بورس و اعزام دانشجویان آمده است: براساس توافقات به عمل آمده با سازمان وظیفه عمومی ناجا مقرر گشت، از تاریخ 15 شهریور 1400 کلیه درخواست ها در سامانه سازمان وظیفه عمومی ناجا به ادرس: https://services.epolice.ir ثبت گردد.

لیکن تا زمان تکمیل و برطرف اشکالات احتمالی سامانه مذکور ضرورت دارد علاوه بر سامانه نظام وظیفه درخواست های فوق و مدارک مربوطه در سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان نیز به آدرس: https://portal.saorg.ir ثبت و بارگذاری گردد؛ لذا از متقاضیان محترم درخواست می گردد ضمن ثبت درخواست و بارگذاری مدارک در هر دو سامانه فوق، تا قبل از صدور معافیت تحصیلی از سوی سازمان وظیفه عمومی ناجا از مراجعه حضوری به این سازمان خودداری کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "درخواست های معافیت تحصیلی خارج از کشور ارشد و دکتری باید الکترونیکی ثبت گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست های معافیت تحصیلی خارج از کشور ارشد و دکتری باید الکترونیکی ثبت گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید