درخواست عجیب طرفداران رئال مادرید: فصل 19-2018 لالیگا را دوباره برگزار کنید!

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، گروهی از طرفداران رئال مادرید با تقاضایی عجیب درخواست نموده اند فصل جاری لالیگا دوباره برگزار گردد.

درخواست عجیب طرفداران رئال مادرید: فصل 19-2018 لالیگا را دوباره برگزار کنید!

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال و به نقل از سایت مارکا، عملکرد و نتایج تیم فوتبال رئال مادرید در فصل جاری آنقدر مأیوس کننده بوده است که طرفداران این تیم تحمل پذیرش آن را ندارند.

رئال مادرید در فصل که در آن سه مربی هدایتش را برعهده داشت، ابتدا خولن لوپتگی بعد سانتیاگو سولاری و در نهایت زین الدین زیدان نه تنها خیلی زود شانس قهرمانی در لیگ، جام حذفی و لیگ قهرمانان را از دست داد، بلکه برخلاف فصول گذشته حتی عنوان نایب قهرمانی را هم از دست داد و فصل را در رده سوم به خاتمه می رساند.

جدایی زین الدین زیدان از کادر فنی و پس از او کریستیانو رونالدو از کهکشانی ها، ضرباتی سنگین تر از آنچه مدیران باشگاه تصور می کردند به تیم زد و نتیجه اش آن شد که قهرمان سه فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا این فصل را دست خالی به خاتمه می رساند.

در همین حال طرفداران رئال مادرید که تیم شان امروز (یکشنبه) با بازی خانگی مقابل رئال مادرید فصل را به خاتمه می رساند، درپایگاه عریضه نویسی Change.org عریضه ای تهیه و در آن درخواست نموده اند فصل 19-2018 تکرار گردد تا بلکه تیم شان ناکامی هایش را جبران کند.

رئال مادرید آخرین بازی اش در این فصل لالیگا را از ساعت 14:30 به وقت تهران انجام می دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "درخواست عجیب طرفداران رئال مادرید: فصل 19-2018 لالیگا را دوباره برگزار کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست عجیب طرفداران رئال مادرید: فصل 19-2018 لالیگا را دوباره برگزار کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید