خمجانی: تنها با هدف کسب مجوز در رقابت های بسکتبال با ویلچر زیر 23 شرکت می کنیم

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، رییس انجمن بسکتبال با ویلچر گفت: چون تنها 3تیم در مسابقات انتخابی قهرمانی دنیا بسکتبال با ویلچر زیر 23 سال در تایلند مجوز حضور برای مسابقات قهرمانی دنیا در کانادا را دریافت می نمایند، کوشش خواهیم کرد جزء تیم های برتر باشیم.

خمجانی: تنها با هدف کسب مجوز در رقابت های بسکتبال با ویلچر زیر 23 شرکت می کنیم

حبیب خمجانی در گفت وگو با نقد و بررسی کالاهای دیجیتال در ارزیابی از وضعیت تیم ملی بسکتبال با ویلچر زیر 23 اضافه نمود: با انتها مرحله نخست اردوی آماده سازی این تیم برای شرکت در مسابقات انتخابی قهرمانی دنیا در تایلند، مرحله دوم اردوی آماده سازی تیم زیر 23 سال بسکتبال با ویلچر با حضور 16 تیم از 27 آذر تا سوم دی در بندرعباس برگزار خواهد شد. در انتها این اردو و با خط خوردن 3 نفر از بازیکنان، 12نفر اصلی اردوی انتهای خود را از اواخر دی تا اول بهمن برگزار خواهند کرد.

وی زمان اعزام تیم بسکتبال با ویلچر زیر 23 سال به مسابقات انتخابی قهرمانی دنیا در تایلند را دوم بهمن بیان کرد و گفت: این رقابت ها از دوم تا 9بهمن در تایلند برگزار خواهد شد و 3 تیم برتر راه یافته به مسابقات قهرمانی دنیا بسکتبال با ویلچر زیر 23 سال در کانادا تعیین خواهند شد.

خمجانی خاصرنشان کرد: رقابتهای انتخابی قهرمانی دنیا در تایلند با حضور تیم های ژاپن، هند، چین، استرالیا، تایلند، عربستان و ایران برگزار می گردد که تیم ایران در روز اول با تیم ژاپن، روز دوم با چین، روز سوم با هند و روز چهارم با استرالیا دیدار خواهد داشت. رقابتها به صورت دوره ای برگزار می گردد و در انتها رقابتهای دوره ای، سه تیم برتر تعیین خواهند شد.

رییس انجمن بسکتبال با ویلچر اعلام نمود: با وجود این که رقابت های سختی را پیش رو داریم و تیم های قدری همچون چین، استرالیا و ژاپن در این مسابقات حضور دارند، اما ما نیز سعی کردیم با ارایه یک برنامه ریزی مدون و منسجم تیم خیلی خوب و قوی را برای رقابتهای انتخابی قهرمانی دنیا آماده کنیم و یکی از مدعیان اصلی هستیم.

وی در انتها پیرامون این پرسش که چقدر تصور می کنید تیم ایران جواز کسب حضور در مسابقات قهرمانی دنیا را در تایلند کسب کند، اضافه نمود: با شناختی که نسبت به تمام تیم ها از نظر تکنیکی و تاکتیکی داریم و با آنالیزی که از آنها به عمل آوردیم، تنها با هدف کسب مجوز در تایلند حضور پیدا خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خمجانی: تنها با هدف کسب مجوز در رقابت های بسکتبال با ویلچر زیر 23 شرکت می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خمجانی: تنها با هدف کسب مجوز در رقابت های بسکتبال با ویلچر زیر 23 شرکت می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید