حسینی: آقایان نادانسته حرف نزنند، زمانی که برانکو پاداش می داد کجا بودند؟، وظیفه عراقچی این است که به استقلال یاری کند

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سیدجلال حسینی، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس از اظهارات چند پیشکسوت باشگاه استقلال از حمایت دولت از سرخپوشان، به شدت انتقاد کرد.

حسینی: آقایان نادانسته حرف نزنند، زمانی که برانکو پاداش می داد کجا بودند؟، وظیفه عراقچی این است که به استقلال یاری کند

به گزارش خبرنگار ورزشی نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سیدجلال حسینی پس از فزونی 2 بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل گل گهر سیرجان گفت: سه امتیاز بسیار خوبی مقابل طرفداران گرفتیم. فاصله بازی ها نزدیک است، خستگی در تیم وجود دارد و شرایط، سخت شده است.

وی با ابراز امیدواری به اینکه پرسپولیس در دیدارهای بعدی بهتر گردد، توضیح داد: همه کوشش ما این است که بازی به بازی پیش برویم. امروز بازی سنگینی داشتیم و بازی بعدی مقابل سایپا سنگین تر خواهد بود.

کاپیتان پرسپولیس درباره اینکه بعضی پیشکسوتان استقلال گفتند وزارت ورزش و جوانان از سرخپوشان حمایت می نماید، اظهار داشت: چه کسانی این را گفته اند؟ کدام مربی خارجی ما پول گرفته است؟ برانکو پول گرفته یا زلاتکو یا کالدرون؟ پول این افراد را چه کسی می دهد؟ بودیمیر پول گرفته یا بشار رسن؟ بهتر است این افراد، نادانسته حرف نزنند. به آنها می گویم درباره پرسپولیس کمتر صحبت نمایند. بشار سال جاری یک قِران نگرفته است. زمانی که طرفداران ما گریه می کردند، این آقایان کجا بودند؟

حسینی با اشاره به یاری وزارت امور خارجه به بازگشت استراماچونی به استقلال اعلام کرد: وظیفه عراقچی این است که به استقلال یاری کند! او یک بار گفت من پرسپولیسی هستم و صدای همه درآمد. برای ما چه نموده اند؟ اگر موضوع طارمی را می گویند، این بازیکن چهار ماه و باشگاه پرسپولیس یک سال و نیم محروم شد. جواب کسانی که بی منطق صحبت می نمایند، باید داده گردد. بازیکنان داخلی مانند من، کامیابی نیا و انصاری، 50 درصد از پول سال گذشته را نگرفتیم. ما هم می توانیم صحبت کنیم.

وی با بیان اینکه پرسپولیس مسئله ای را که تیم های دیگر دارند، شش ماه تحمل کرد، گفت: طرفداران ما پنج روز مقابل باشگاه گریه می کردند، آن موقع ناظمی (مدیر روابط عمومی وزارت ورزش) کجا بود؟ طباطبایی گفت مشکل پرسپولیس حل شد، چه کسی این حرف را زد؟ چه کسانی به داد ما رسیدند؟ شما نمی دانید چه مشکلاتی را پشت سر گذاشتیم. زمانی که برانکو به ما پاداش می داد، آقایان کجا بودند؟ ما در کورس قهرمانی بودیم و حرفی نزدیم، اما این حرف های که می زنند، بدون منطق است.

کاپیتان پرسپولیس درباره اینکه طرفداران استقلال گفتند ایرج عرب پس از اعتراض طرفداران پرسپولیس برکنار شد، گفت: عرب کِی عوض شد؟ جدایی او چند ماه طول کشید؟ برانکو سه نامه به باشگاه ارسال کرد و چقدر طول کشید که این نامه ها آنالیز شوند؟

حسینی در انتها گفت: آقایان این کارها را انجام ندهند. پرسپولیس خیلی مشکل دارد. اگر بودیمیر یا برانکو به فیفا شکایت نمایند، چه کسی جوابگو خواهد بود؟ ما همه منتظر می مانیم که همه چیز خراب گردد. هیچ کاری برای پرسپولیس ننموده اند و اگر تا اینجا رسیدیم، از لطف مردم بوده است. از طرفداران مان تشکر و کوشش می کنیم آنها را شاد کنیم. دست های زیادی در کار است که این کارها را انجام ندهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حسینی: آقایان نادانسته حرف نزنند، زمانی که برانکو پاداش می داد کجا بودند؟، وظیفه عراقچی این است که به استقلال یاری کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسینی: آقایان نادانسته حرف نزنند، زمانی که برانکو پاداش می داد کجا بودند؟، وظیفه عراقچی این است که به استقلال یاری کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید