تکمیل طرح های نیمه تمام در اهواز، مطالبه ای مردمی

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز گفت: تکمیل طرح های نیمه تمام مطالبه ای مردمی بوده و بهره برداری از آن ها الزامی است.

تکمیل طرح های نیمه تمام در اهواز، مطالبه ای مردمی

سیدمحسن موسوی زاده گفت: طرح هایی را در نقاط مختلف اهواز در دوره های قبلی شورای شهر این کلانشهر شروع شده اند و تا به امروز به تکمیل نشده اند و بهره برداری نرسیده اند. تکمیل طرح های نیمه تمام در اهواز، مطالبه ای مردمی

او می گوید: فرهنگسرا هایی در کوی ملاشیه، کوی جمهوری، کوی پردیس، جهت های ارتباطی شامل؛ پل ولایت، کمربندی فرودگاه اهواز، جهت کوی الصافی به پل ولایت و ... از جمله این طرح هایی هستند که پس از گذشت یک سال از فعالیت مدیریت شهرداری این کلانشهر همچنان نیمه تمام مانده اند.

موسوی زاده گفت: باید بجای اینکه هر هفته یک طرح در این کلانشهر افتتاح گردد، به توقع و انتظار مردم توجه نموده و آن ها را تکمیل می کردیم، زیرا با گذشت زمان، سازه های موجود دچار مشکل می شوند.

به گفته عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز براساس قول و تعهدی که به مردم دادیم در این یک سال طرحی کلنگ زنی و شروع نشده است و آنچه در نقاط مختلف این کلانشهر در حال انجام هستند، مربوط به نوسازی و بهسازی شبکه فاضلاب شرکت آبفا و بعلاوه آسفالت معابر است که آسفالت جزو کار های اولیه شهرداری محسوب می گردد.

این مقام مسئول گفت: به جز یک تا 2 مورد افتتاح پارک محله ای در اهواز، طرح مهمی در این مدت به بهره برداری نرسیده است، تقاطع غیرهمسطح ال 300 میدان شهید بندر (چهارشیر)، تنها طرحی است که دوره قبل شورای شهر اهواز ناتمام مانده بود و در این دوره نیز تکمیل شد و به بهره برداری رسید.

او می گوید: طرح بزرگ تقاطع غیرهمسطح میدان دانشگاه نیز تا به امروز تکمیل نشده و ضروری است فاز اول آن حداکثر تا مهر ماه سال جاری به بهره برداری برسد، زیرا ترافیکی که به علت وجود محوطه کارگاهی در جهت ایجاد شده، مشکلاتی برای شهروندان به وجود آورده است.

نقد و بررسی کالاهای دیجیتال خوزستان اهواز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تکمیل طرح های نیمه تمام در اهواز، مطالبه ای مردمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکمیل طرح های نیمه تمام در اهواز، مطالبه ای مردمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید