تشکیل جلسه ستاد برگزاری فینال لیگ قهرمانان در باشگاه پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، ستاد برگزاری فینال لیگ قهرمانان 2018 آسیا در باشگاه امروز به ریاست ایرج عرب تشکیل جلسه داد.

تشکیل جلسه ستاد برگزاری فینال لیگ قهرمانان در باشگاه پرسپولیس

در این جلسه، روسا و دبیران کمیته های مختلف درباره پیشرفت کارها و اقداماتی که برای روزهای آینده در دست اقدام دارند، گزارش هایی ارائه کردند.

از مهمترین مباحث مطرح شده، گزارش کمیته داوطلبی بود که در حوزه های مختلف، تقسیم بندی شده اند و داوطلبان در روزهای آتی مانورهایی را برای هماهنگی خواهند داشت.

گزارشی درباره گزینش و آموزش داوطلبان نیز ارائه گشت. همچنین مصوب شد داوطلبان در جلسه ای با حضور بعضی مسئولان ستاد و نماینده های فدراسیون حضور پیدا نمایند تا ضمن معارفه، توصیه های تکمیلی ارائه گردد.

در این نشست، مسئول کمیته اجرایی و فنی که از آخرین روند اصلاحات در استادیوم آزادی بازدید نموده بودند، گزارش کاملی ارائه نموده و با توجه به پیشرفت کار اعلام شد این اصلاحات طبق برنامه زمانبندی در حال پیشرفت است و تا انتها موعد مقرر نهایی می گردد. پس از آن، نظافت این بخش ها در دستور کار خواهد بود.

در ادامه این جلسه، کمیته خدمات و پشتیبانی نیز گزارشی از هماهنگی های صورت گرفته و عقد قرارداد برای هتل ها، خودروهای تشریفات، پذیرایی از میهمانان، استقبال در فرودگاه و موارد گوناگون دیگر ارائه کرد.

ستاد همچنین گزارش و طرح های کمیته بازاریابی را از جهت تطابق با قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا و ضوابط برگزاری مسابقات، مورد آنالیز قرار داد که بعضی موارد رد و بعضی دیگر مورد تائید نهاده شد، همچنین گزارشی درباره اجرای مصوبات قبلی ارائه گشت.

دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا ساعت 18:30 روز شنبه آینده در استادیوم آزادی بین دو تیم پرسپولیس و کاشیما برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تشکیل جلسه ستاد برگزاری فینال لیگ قهرمانان در باشگاه پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل جلسه ستاد برگزاری فینال لیگ قهرمانان در باشگاه پرسپولیس"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید