تامین ذخایر گوشت کشور با خرید تولید داخل، هر کیلو 70 هزار تومان

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور از تامین ذخایر گوشت کشور با خرید تولید گوشت داخلی به ازای هر کیلو 70 هزار تومان خبر داد.

تامین ذخایر گوشت کشور با خرید تولید داخل، هر کیلو 70 هزار تومان

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمدرضا طلایی گفت: بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار شرکت پشتیبانی امور دام موظف شده بحث ذخایر گوشت را از محل تولید داخلی تامین کند.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی اموردام کشور افزود: قیمت قطعی خرید گوشت از محل مازاد تولیدات داخل به صورت پنج تکه مشروط بر رعایت درصد استاندارد قطعات، مفاد قرارداد تائید شده و سایر شرایط و ضوابط مربوطه هر کیلوگرم 70 هزار تومان تعیین و اعلام شده است.

وی در ادامه اظهارداشت: شرایط خرید گوشت از امروز در کشور مهیا شده است.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی اموردام کشورگفت: خرید بصورت نقدی خواهد بود یعنی به محض تحویل گوشت به سردخانه وجه آن حداکثر ظرف 48 ساعت پرداخت می شود.

وی افزود: با توجه به این که خریدهای قبلی زمان دار بود سعی بر این که پول این عزیزان بصورت نقدی در کوتاه ترین زمان ممکن پرداخت شود.

طلایی در ادامه از شرکت های پشتیبانی امور دام سراسر کشور خواست ضمن به کارگیری تمامی امکانات در استان و با حداکثر توان نسبت به خرید گوشت اقدام کنند.

منبع: جام جم آنلاین

به "تامین ذخایر گوشت کشور با خرید تولید داخل، هر کیلو 70 هزار تومان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تامین ذخایر گوشت کشور با خرید تولید داخل، هر کیلو 70 هزار تومان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید