بهترین بازی پرسپولیس در سال 98

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، بازیکنان پرسپولیس چه موقع پرس حریف در یک سوم دفاعی خود، چه در یک سوم تهاجمی شان به خوبی همدیگر را پیدا می کردند و با پاس های سالم موقعیت های گل متعددی ساختند که البته فقط دو تا از آن ها گل شد.

بهترین بازی پرسپولیس در سال 98

بهترین بازی پرسپولیس در سال 98

در چند بازی پایانی لیگ پرسپولیس به دلیل خستگی جسمانی بازیکنانش و همین طور استرس امتیاز از دست دادن، حسابی تحت فشار بود و به لحاظ فرم فوتبال نمایش های جالبی ارائه نمی کرد. چیزی که هفته آخر در جم به اوج رسید و بخصوص در نیمه نخست، قرمزها بشدت بی نظم و از هم گسیخته بازی می کردند.

در بازی با السد اما ورق برگشت و شاید حتی بتوان این بازی را بهترین نمایش شاگردان برانکو در سال 98 دانست. آنها فارغ از حساسیت های صعود، بازی فوق العاده روان و جذابی ارائه دادند و در مقاطعی تعداد پاس های متوالی شان دورقمی می شد.

بازیکنان پرسپولیس چه موقع پرس حریف در یک سوم دفاعی خود، چه در یک سوم تهاجمی شان به خوبی همدیگر را پیدا می کردند و با پاس های سالم موقعیت های گل متعددی ساختند که البته فقط دو تا از آن ها گل شد.

با این شرایط می توان بازی با السد را بهترین نمایش پرسپولیس در سال 98 دانست و همین تعیین می نماید پتانسیل تیم برانکو چقدر بالاست و چنانچه استرس و فشاری روی این تیم نباشد، چه کیفیتی از خود ارائه می دهد. این میزان از کیفیت و بازی تماشگرپسند در شرایطی رقم خورد که حریف پرسپولیس تیم قدرتمند السد بود و برای حفظ صدرنشینی وارد میدان شده بود.

11 - 210

منبع: ایران ورزشی

به "بهترین بازی پرسپولیس در سال 98" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین بازی پرسپولیس در سال 98"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید