بهادری: هدف فرش آرا کسب امتیازات خانگی بود

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، خبرنگاران/خراسان رضوی سرمربی تیم فوتسال فرش آرا گفت: هم قسم شده بودیم تا نتایج قبلی را جبران کنیم و خوشبختانه 6 امتیاز مهم از این دو بازی گرفتیم.

بهادری: هدف فرش آرا کسب امتیازات خانگی بود

قدرت بهادری در گفت وگو با نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، در مورد پیروزی تیمش مقابل سپاهان اصفهان در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور اظهار کرد: بازی بسیار سختی مقابل تیم خوب و قوی سپاهان داشتیم. سپاهان مقابل تیم های قوی و بالای جدول عملکرد خوبی داشته و می دانستیم که مقابل این تیم کار سختی داریم.

وی ادامه داد: چند هفته نتایج خوبی کسب نکردیم، اما با بازیکنان تیم هم قسم شدیم که با تمام توان کوشش کنیم و بازی های داخل خانه را با پیروزی پشت سر بگذاریم. خوشبختانه توانستیم مقابل سپاهان و چیپس کامل هر 6 امتیاز بازیهای خانگی را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتسال فرش آرا بیان کرد: در خلق موقعیت خوب عمل می کنیم، اما متاسفانه در تبدیل آن ها به گل دقت لازم را نداریم. بازی ها پراسترس است و در هفته های انتهای لیگ حساسیت بالا می رود.

بهادری در مورد داوری گفت: چه هنگام برد و چه هنگام باخت، درباره داوری حرف نمی زنم. هر داوری ممکن است اشتباه کند و این امری طبیعی است.

لازم به ذکر است فرش آرا با پیروزی مقابل سپاهان جای این تیم را در رده هفتم گرفت و با 31 امتیاز در کنار فولاد زرند ایرانیان ایستاد. با برگزاری 2 هفته دیگر لیگ برتر فوتسال کشورمان در سال 1400 به انتها می رسد. گیتی پسند از 23 بازی قبلی خود با اندوخته 58 امتیازی صدرنشین است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بهادری: هدف فرش آرا کسب امتیازات خانگی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهادری: هدف فرش آرا کسب امتیازات خانگی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید