بسته خبری پرسپولیس ، ترابی محروم است، منشا دنبال پول

مهدی ترابی چهار کارته شده و به همین دلیل نخستین بازی پرسپولیس در نیم فصل دوم را از دست داده است.

بسته خبری پرسپولیس ، ترابی محروم است، منشا دنبال پول

به گزارش خبرنگاران ،

منشا پول می خواهد

مهاجم نیجریه ای پرسپولیس این روزها بیش از هر بازیکن دیگری دنبال پول است. گادوین منشا ظهر امروز (شنبه) به باشگاه رفت و پرداخت پول قراردادش را از سرپرست جدید طلب کرد. سر آخر اما با وعده پرداخت پول تا آخر هفته، باشگاه را ترک کرد.

کروات ها پنجشنبه می روند

این هفته که به آخر برسد، مربیان پرسپولیس ایران را ترک می نمایند. برانکو که تعطیلاتی 12 روزه را برای تیمش برنامه ریزی نموده، پنجشنبه شب همراه با دستیارانش به کرواسی می رود و دو هفته دیگر به تهران برمی گردند.

ترابی محروم است

ستاره ملی پوش و تازه وارد پرسپولیس به دلیل محرومیت، نخستین بازی نیم فصل دوم را از دست داد. مهدی ترابی که در دیدار هفته دوم برابر پیکان، بازی هفته پنجم مقابل پارس جنوبی و بازی هفته نهم با استقلال کارت زرد گرفته بود، در دقیقه 61 بازی با صنعت نفت آبادان هم اخطار گرفت و به دلیل 4 کارته شدن از همراهی پرسپولیس در بازی با پدیده محروم شد.

سه پیروزی و یک شکست برای پایه ها

تیم نونهالان پرسپولیس این هفته برابر شهدای کیوج دو بر یک باخت و تیم نوجوانان که اتفاقا بیشتر بازیکنانش را از تیم نونهال قرض گرفته است، در بازی با تیم ستارگان به پیروزی دو بر یک رسید. علی محمدزاده نودهی و ابوالفضل مختاری در این دیدار برای تیم رضا جباری گل زدند. تیم جوانان هم با گل های علیرضا خدایی و امیر حسین نوری، دو بر یک دیاکو را شکست داد و امیدها هم بازی با بادران را دو بر یک به سود خود تمام کردند که هر دو گل را محمد حسینی به ثمر رساند.

عرب هم سرپرست، هم سخنگو

ایرج عرب نه فقط سرپرست، بلکه از این به بعد سخنگوی باشگاه هم خواهد بود. او گفته برای اینکه حرف باشگاه دو تا نشود، اخبار نقل و انتقالات را هم خودش با رسانه ها در میان خواهد گذاشت.

2 - 390

منبع: ایران ورزشی

به "بسته خبری پرسپولیس ، ترابی محروم است، منشا دنبال پول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسته خبری پرسپولیس ، ترابی محروم است، منشا دنبال پول"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید