انتشار کتاب شب به خیر زامبی، این دانش آموزان باید بترسند

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال؛ کتاب شب به خیر زامبی نوشته جیمز پریلر، با تصویرگری یاکوپو برونو و ترجمه ای از مائده مرتضوی، به همت کتاب چ به بازار کتاب رسید.

انتشار کتاب شب به خیر زامبی، این دانش آموزان باید بترسند

در توضیحی بر این اثر آمده که شب به خیر زامبی، قصه سه دانش آموز است که به اجبار یک شب را در مدرسه خود می گذرانند. چون یک نفر درهای مدرسه را به روی آن ها قفل نموده است! و آن ها باید آن شب شاهد چیزهایی باشند؛ چیزهایی ترسناک!

ماجراهای این سه دانش آموز در آن شب سرد و تاریک بیش تر از آن که ترسناک باشد، مهیج است. ماجرا از این قرار است که آن ها در آن شب تنها نیستند و در زیرزمین مدرسه کسی منتظر آن هاست؛ پیرمردی عجیب و غریب که از رازهای عجیبی خبر دارد!

کم کم چیزهایی در تاریکی پدیدار می شوند؛ موجوداتی شبیه انسان اما زشت و خطرناک! سه دانش آموز ماجراجوی قصه ما باید از آن ها دوری نمایند؛ اما این کار چگونه ممکن است؟ زامبی ها همه جا هستند؛ توی حیاط مدرسه، پشت درها، روی پشت بام و... و سوال مهم تر این که اصلا آن ها با این مدرسه و دانش آموزهایش چه کار دارند؟

جیمز پریلر در این کتاب با هوشمندی مسائلی مانند احترام به بزرگ تر، همکاری برای دستیابی به اهداف بزرگ و احترام به محیط زیست را در پس قصه ای مجذوب کننده و پرکشش بیان می نماید.

کتاب شب به خیر زامبی نوشته جیمز پریلر، با تصویرگری یاکوپو برونو و ترجمه مائده مرتضوی در 89 صفحه، قطع رقعی، جلد شومیز و به بهای 30 هزار تومان، از سوی نشر کتاب چ منتشر شد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "انتشار کتاب شب به خیر زامبی، این دانش آموزان باید بترسند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار کتاب شب به خیر زامبی، این دانش آموزان باید بترسند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید