قیمت عجیب پژو پارس TU 5 در کارخانه و بازار آزاد!

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، امروز از ساعت 10 صبح طرح فروش فوق العاده ایران خودرو برگزار می گردد و یکی از خودرو هایی که در این طرح عرضه می گردد، پژو پارس ای ال ایکس است. اما قیمت پژو پارس tu5 چند است؟

قیمت عجیب پژو پارس TU 5 در کارخانه و بازار آزاد!

به گزارش تجارت نیوز، در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو که مخصوص مادران و مالکان خودرو های فرسوده است دو خودروی پارس ای ال ایکس و سورن پلاس دوگانه سوز عرضه می گردد.

پیگیری ها نشان می دهد که قیمت کارخانه پارس ای ال ایکس 211 میلیون تومان است، اما قیمت بازار آزاد این خودرو حدود543 میلیون تومان ذکر شده است.

بر این اساس اختلاف قیمت کارخانه و بازار آزاد پژو پارس tu5 حدود 330 میلیون تومان است. به عبارتی قیمت بازار آزاد پژو پارس tu5 در بازار آزاد بیشتر از دو برابر قیمت کارخانه است و فردی که چنین خودرویی را برنده گردد سود 330 میلیونی نصیبش شده است.

البته در این طرح، قیمت پژو پارس tu5 برای مادران دارای دو فرزند و بیشتر 211 میلیون تومان عنوان شده و هنوز قیمت این خودرو برای مالکان خودرو های فرسوده معین نیست.

طرح فروش فوق العاده ایران خودرو امروز 26 آذر ماه برگزار می گردد و علاوه بر پژو پارس، خودروی سور پلاس دوگانه سوز هم در این طرح عرضه می گردد.

منبع: فرارو

به "قیمت عجیب پژو پارس TU 5 در کارخانه و بازار آزاد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت عجیب پژو پارس TU 5 در کارخانه و بازار آزاد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید