امیدهای مجیدی به دیاباته برابر سپاهان اصفهان

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، فردا شنبه و از ساعت 21:30 استقلال باید از هفته بیست و هفتم لیگ نوزدهم به مصاف سپاهان اصفهان برود. دو تیم با امتیاز مشابه و فقط بخاطر تفاضل گل بهتر در رده های دوم و سوم جا خوش نموده اند و هر کدام که بتوانند شنبه پیروز میدان باشند تا حدودی خیالشان از بابت حضور در لیگ قهرمانان راحت خواهد شد.

امیدهای مجیدی به دیاباته برابر سپاهان اصفهان

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال که در بازی های گذشته امتیازاتی را از دست داده فقط به پیروزی برابر سپاهان فکر می نماید و امیر قلعه نویی هم که می داند اگر تیمش دچار لغزش گردد شهر خودرو و تراکتورسازی می تواند جای او را بگیرند نمی خواهد مقابل شاگرد سالهای نه چندان دور خود امتیاز از دست بدهد.

سرمربی استقلال برای ملاقات برابر سپاهان یک برگ برنده دارد و آن کسی نیست جز شیخ دیاباته که در بین طرفداران استقلال از محبوبیت خاص برخوردار است. دیاباته توانست در ملاقات برابر پارس جنوبی پایه گذار پیروزی آبی پوشان گردد.

دیاباته به روزهای اوج خود بازگشته تا خیال مجیدی از بابت حضور در زمین و گلزنی اش آسوده باشد. به نظر می رسد دروازه بان و خط دفاعی سپاهان با حضور این مهاجم آماده روز سختی را تجربه نمایند؛ آن هم در شرایطی که دیاباته 11 گله است و می تواند با گلزنی مقابل سپاهان به سمت آقای گلی در لیگ ایران خیز بردارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "امیدهای مجیدی به دیاباته برابر سپاهان اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیدهای مجیدی به دیاباته برابر سپاهان اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید