افزایش 60 درصدی تسهیلات، برای دانشجویان متأهل ، افتتاح سرای دانشجویی فرزانگان چهار دانشگاه سمنان

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: در سال تحصیلی تازه تسهیلات دانشجویی مجرد ها 30 درصد و تسهیلات دانشجویان متأهل 60 درصد افزایش یافت.

افزایش 60 درصدی تسهیلات، برای دانشجویان متأهل ، افتتاح سرای دانشجویی فرزانگان چهار دانشگاه سمنان

به گزارش گروه استان های نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، مسعود گنجی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در حاشیه افتتاح خوابگاه دانشجویی دانشگاه سمنان گفت: وام ودیعه مسکن متاهلی نیز با افزایش 30 درصدی در تهران به 32 میلیون و 500 هزار تومان رسیده و این رقم در سایر کلان شهر ها 26 میلیون تومان و در سایر شهر ها به 19 میلیون و 500 هزار تومان افزایش یافته است.

گنجی با بیان اینکه به علت شرایط کرونایی نمی توانیم از حداکثر ظرفیت خوابگاه ها استفاده کنیم اضافه کرد: برای سکونت دانشجویان در خارج از خوابگاه های ملکی دانشگاه های کشور، مبلغ تسهیلات ودیعه مسکن دانشجویان به 2 برابر افزایش یافت و با ثبت نام گروهی دانشجویان متقاضی و احتیاج اعلامی از سوی دانشگاه ها، تسهیلات مورد احتیاج تهیه خوابگاه اعطا می گردد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: خبر های خوبی برای دانشجویان متأهل و ازدواج های دانشجویی در راه است.

وی یادآور شد: سرای دانشجویی فرزانگان چهار دانشگاه سمنان با 200 میلیارد ریال هزینه و ظرفیت 250 دانشجو در چهار طبقه با حضور رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به بهره برداری رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "افزایش 60 درصدی تسهیلات، برای دانشجویان متأهل ، افتتاح سرای دانشجویی فرزانگان چهار دانشگاه سمنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 60 درصدی تسهیلات، برای دانشجویان متأهل ، افتتاح سرای دانشجویی فرزانگان چهار دانشگاه سمنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید