افزایش تعداد جانباختگان کرونا در کهگیلویه وبویراحمد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: 2 بیمار مبتلا به ویروس کرونا در کهگیلویه و بویراحمد طی 24 ساعت گذشته جان باختند.

افزایش تعداد جانباختگان کرونا در کهگیلویه وبویراحمد

به گزارش از ، پرویز یزدان پناه رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: متاسفانه 2 بیمار کرونایی در استان در 24 ساعت گذشته جان خود را از دست دادند و تعداد قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به 900 تن افزایش یافت.

یزدان پناه افزود: هم اکنون 478 تن بیمار کرونایی در بیمارستان های تعیین کرونا در استان بستری، که از این تعداد 229 تن کرونای قطعی و 36 تن هم در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان ها بستری هستند.

او افزود: از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز 64 هزار و 886 بیمار کرونایی در کهگیلویه و بویراحمد بهبود یافته اند.

یزدان پناه ادامه داد: از مجموع 872 نمونه PCR از آزمایشگاه سلولی مولکولی یاسوج و دهدشت 40 درصد موارد مثبت بوده که بیشترین موارد مثبت در شهرستان بویراحمد گزارش شده است.

او از مردم استان خواست بیماری کرونا و قدرت کشندگی این بیماری را جدی بگیرند و با پرهیز از عادی انگاری و بی توجهی به دستورالعمل های بهداشتی حتما از ماسک استفاده نموده و از شرکت در تجمعات، دورهمی ها و بعلاوه از رفتن به سفر های غیرضروری و مکان های پر خطر مثل مراکز بهداشتی و درمانی، آرامستان ها، پارک ها و بازار خودداری نمایند.

یزدان پناه افزایش روزانه تعداد مبتلایان و قربانیان کرونا در کهگیلویه و وبویراحمد را نتیجه بی توجهی عده ای از مردم به شیوه نامه های بهداشتی و عادی انگاری بیماری کرونا دانست.

س

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "افزایش تعداد جانباختگان کرونا در کهگیلویه وبویراحمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش تعداد جانباختگان کرونا در کهگیلویه وبویراحمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید