اعضای شورای سیاست گذاری کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر منصوب شدند خبرنگاران

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، اعضای شورای سیاست گذاری کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر طی حکمی از سوی معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی منصوب شدند.

اعضای شورای سیاست گذاری کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر منصوب شدند خبرنگاران

به گزارش گروه دانشگاه نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، به نقل از جهاد دانشگاهی، اعضای شورای سیاست گذاری نخستین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر: ترجمه و توسعه فرهنگی طی حکمی از سوی عیسی علیزاده، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی منصوب شدند.

علیزاده با صدور حکمی، محمد حسین ایمانی خوشخو، محمد صادق بیجندی،محمدرضا پورعابدی،ایوب دهقانکار،عباس خامه یار، سعید پورعلی، علیرضا زجاجی، محمد سلگی، ابوالقاسم رئیسی، سیدعلی اکبر هاشمی راد و عادل تقوی را به عنوان اعضای شورای سیاست گذاری نخستین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر منصوب کرد.

دبیرخانه نخستین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر پیش تر از استقبال پژوهشگران از این کنفرانس خبر داده و اعلام نموده بود، مهلت دریافت چکیده برای شرکت در این رویداد علمی پژوهشی تا 25 اسفند 1399 تمدید شده است.

بر اساس اعلام دبیرخانه، شرکت و ارائه مقاله در کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر، بدون هزینه ثبت نام است و چکیده مقالات پذیرش شده در این کنفرانس نیز در پایگاه های علمی معتبر نظیر ISC و SID نمایه می گردد.

محور اصلی این کنفرانس که 23 فروردین 1400 به همت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی و با همکاری دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می گردد، آثار پژوهشی مرتبط با حوزه نشر از جمله سیاست گذاری نشر، اقتصاد و بازاریابی نشر، فرصت ها و چالش ها در نشر دانشگاهی، مخاطب شناسی، نیازسنجی و فراوری محتوا، مالکیت فکری، حقوق معنوی و اخلاق حرفه ای در نشر، فناوری های نرم و سخت در نشر، نشر الکترونیک، ترویج کتاب و فرهنگ کتاب خوانی است.

بر اساس فراخوان منتشر شده، محور ویژه این کنفرانس نیز ترجمه و توسعه فرهنگی است که شامل زمینه هایی نظیر نقد، نظریه و روش در ترجمه، تاریخ ترجمه در ایران و دنیا، چالش های فرهنگی ترجمه، ترجمه و سیاست گذاری فرهنگی، متون دینی و مسأله ترجمه، مطالعات انتقادی و موردکاوی آثار ترجمه، نهضت ترجمه و پیامد های فرهنگی آن در دنیا اسلام و کارکرد های فناوری اطلاعات در ترجمه می گردد.

علاقه مندان برای شرکت در نخستین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر باید چکیده مقاله خود را در 200 تا 250 کلمه تا تاریخ بیست وپنجم اسفند 1399 به وسیله پایگاه اینترنتی این کنفرانس به نشانی http://pubconf.isba.ir ارسال کنند.

بر اساس اعلام سازمان انتشارات جهاددانشگاهی متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این رویداد می توانند به پایگاه اینترنتی این کنفرانس مراجعه کنند و یا با شماره 02166952727 تماس حاصل کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اعضای شورای سیاست گذاری کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر منصوب شدند خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعضای شورای سیاست گذاری کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر منصوب شدند خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید