اطلاعیه ای برای متقاضیان بلیت فروشی جشنواره تئاتر فجر

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، روابط عمومی سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از موسسات و شرکت های متقاضی همکاری در بلیت فروشی این رویداد، دعوت به معرفی شرایط و تسهیلات خود کرد.

اطلاعیه ای برای متقاضیان بلیت فروشی جشنواره تئاتر فجر

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال به نقل از روابط عمومی سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، شرکت ها و موسسات علاقه مند به همکاری در سامانه بلیت فروشی اینترنتی این دوره از جشنواره بین المللی تئاتر فجر می توانند ضمن معرفی قابلیت های فنی و اجرایی خود در زمینه تامین زیرساخت و امکانات مربوطه، از جمله سامانه فروش، نرم افزار موبایلی، تجهیزات و نیروی انسانی در پشتیبانی فنی و اجرایی و همچنین توانایی در جذب حامیان مالی برای جشنواره، پیشنهاد رسمی خود را به طور مکتوب به روابط عمومی و تبلیغات و تشریفات جشنواره ارائه کنند.

روابط عمومی جشنواره تا خاتمه وقت اداری 27 آذرماه جاری پذیرای این پیشنهادها بوده و پس از بررسی جزییات، سامانه بلیت فروشی جشنواره را معرفی خواهد کرد.

کیفیت و سوابق فعالیت سامانه های فروش بلیت در جشنواره های بین المللی، ملی، منطقه ای و همچنین ارائه خدمات فروش بلیت به گروه های نمایشی کشور در طول سال از اولویت های این همکاری خواهد بود.

سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری نادر برهانی مرند 10 تا 20 بهمن ماه امسال در تهران برگزار می شود. آدرس سایت جشنوار www.fitf.theater.ir است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اطلاعیه ای برای متقاضیان بلیت فروشی جشنواره تئاتر فجر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه ای برای متقاضیان بلیت فروشی جشنواره تئاتر فجر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید