استقلال مربی خوبی آورده و باید بستر مناسب را برای او آماده کند

علی موسوی در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: استقلال چند سال است که در پیش فصل آغاز مناسبی ندارد و نتیجه آن هم از دست رفتن قهرمانی در سرانجام فصل می گردد. اتفاقی که متاسفانه باید بگویم در این فصل هم در حال تکرار شدن است.

استقلال مربی خوبی آورده و باید بستر مناسب را برای او آماده کند

وی اضافه کرد: کافی بود مدیران تیم فصل گذشته را حفظ نمایند و با دو سه تغییر تیم را مدعی قهرمانی نمایند. اما این اتفاق مهم رخ نداد.

مهاجم پیشین آبی پوشان بیان داشت: استراماچونی مربی خوبی است و حالا که پای یک مربی خوب به استقلال باز شده، باید بستر مناسب هم برای کار کردن او فراهم بگردد. مگر می گردد مربی خوب آورد اما ابزار مناسب برایش تهیه نکرد و انتظار نتیجه دریافت داشت. استراماچونی از دل اروپا و از ناز و نعمت به فوتبال ایران آمده و اگر ببیند اینجا شرایط مناسب نیست زود از کوره در می رود.

موسوی در مورد روند جابجایی بیان داشت: تاکنون که باشگاه به صورت رسمی خریدها را اعلام نکرده و ما هم به صورت غیر رسمی بعضی نام ها را شنیده ایم. اما به طور کلی استقلال تیمی است که باید به دنبال جذب بازیکن ستاره باشد. بازیکنی که از همان روز اول برای این تیم مفید باشد نه بازیکنانی که بیایند یکی دو سال بعد ستاره شوند.

پیشکسوت آبی پوشان در مورد انتظاری که از استراماچونی می رود بیان داشت: اگر واقع بین باشیم باید گفت غیر منصفانه است اگر در همین فصل از استراماچونی انتظار قهرمانی داشته باشیم. استقلال شرایط قهرمانی را برای فصل بعد ندارد، چون در حال ساختن تیمی از نو می باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استقلال مربی خوبی آورده و باید بستر مناسب را برای او آماده کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال مربی خوبی آورده و باید بستر مناسب را برای او آماده کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید