ابطحی سرپرست دانشگاه صنعتی اصفهان شد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، سیدمهدی ابطحی، رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان را با حفظ سمت به سرپرستی دانشگاه صنعتی اصفهان منصوب کرد.

ابطحی سرپرست دانشگاه صنعتی اصفهان شد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی نقد و بررسی کالاهای دیجیتال به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، سیدمهدی ابطحی، رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان را با حفظ سمت به سرپرستی دانشگاه صنعتی اصفهان منصوب کرد.

در این حکم انتصاب آمده است:با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم و با حفظ سمت به سرپرستی دانشگاه صنعتی اصفهان منصوب می شوید.انتظار می رود با بهره مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشگاه، و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست ها و برنامه های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت های معین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.

در ادامه این حکم آمده است: امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت المال و صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات اقتصادی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، اهتمام ورزید.

سیدمهدی ابطحی متولد سال 1344و عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی اصفهان است.

وی دوره کارشناسی خود را در رشته راه و ساختمان در دانشگاه شیراز، کارشناسی ارشد عمران راه و ترابری را در دانشگاه علم و صنعت و دکترای عمران راه و ترابری را از دانشگاه علم و صنعت اخذ نموده است.ابطحی چاپ بیش از 55 مقاله در نشریات علمی معتبر بین المللی و داخلی، چاپ بیش از 70 مقاله در کنفرانس های بین المللی و داخلی، انجام بیش از 45 طرح پژوهشی پایان یافته با صنعت، ثبت 5 اختراع و تألیف 3 جلد کتاب را در کارنامه فعالیت های علمی و پژوهشی خود دارد.

از سوابق مدیریتی و اجرایی وی می توان به معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه صنعتی اصفهان (1380 تا 1384) و معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتیاصفهان (1392 تا تیرماه 1397) اشاره نمود. دکتر ابطحی از تیرماه سال 1397 تاکنون ریاست شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان را عهده دار بوده است.

وزیر علوم همچنین ضمن پذیرش استعفای سید محمود مدرس هاشمی رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان، در نامه ای جداگانه از زحمات و کوشش های وی درطول تصدی این مسئولیت تقدیر و تشکر کرد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "ابطحی سرپرست دانشگاه صنعتی اصفهان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابطحی سرپرست دانشگاه صنعتی اصفهان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید