11 بازرس ناظر رعایت ضوابط بهداشتی در هتل های کیش

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، رییس جامعه هتلداران کیش گفت: 11 بازرس این جامعه در ایام نوروز 1401 رعایت ضوابط بهداشتی در هتل های این جزیره را نظارت می نمایند.

11 بازرس ناظر رعایت ضوابط بهداشتی در هتل های کیش

مسیح اله صفا گفت: جامعه هتلداران جزیره کیش در نوروز 1401 با بکارگیری 11 بازرس نسبت به رعایت موارد مختلف از جمله پروتکل های بهداشتی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اقدام نموده است.

وی گفت: این جامعه سه بازرس ثابت دارد اما در نوروز به علت پیک کاری 6 بازرس از دانش آموختگان رشته های های هتل داری را برای ایام کرونا به کار گرفته و در کنار آن سه عضو هیات مدیره نیز به صورت مکرر از هتل های جزیره بازدید می نمایند.

رییس جامعه هتلداران کیش گفت: این بازرسان به صورت مرتب گزارش کارهای خود را به ستاد نوروزی جزیره و بعلاوه مرکز توسعه سلامت ارائه و در صورت بروز تخلفات احتمالی در سریع ترین زمان ممکن نسبت به اصلاح آن از سوی هتلداران اقدام می نمایند.

وی گفت: بالا بردن زمان سرویس دهی در رستوران ها در ساعات صبحانه و نهار، ضدعفونی مکرر میز و جایگاه ها، و سرو و سرویس به وسیله کارکنان مراکز پذیرایی و هتل ها از جمله راهکارهای موثر در سلامت همگان است.

صفا اندازه ساعت خالی ماندن هر اتاق را طبق مصوبه شورای سلامت کیش چهار ساعت خاطرنشان کرد و گفت: زمان خالی نگاه داشتن اتاق ها گاهی به به بیش از این ساعت هم رسیده و بعد از خروج هر مسافر، به طور کامل ضدعفونی می گردد.

جزیره کیش 50 هتل فعال دارد که شامل 13 هتل پنج ستاره، 14 هتل چهار ستاره،13 هتل سه ستاره و چهار هتل 2 ستاره در جزیره کیش فعال است.

نوروز 1401 جزیره کیش پس از 2 سال شاهد حضور گردشگرانی از نقاط مختلف کشور است و طبق اعلام ستاد نوروزی جزیره تمهیدات لازم برای پذیرایی از گردشگران اندیشیده شده است.

این جزیره از دیرباز تا به امروز به علت موقعیت استراتژیک، زیبایی های بی نظیر و توسعه همه جانبه مالی و گردشگری مقصد گردشگران و فعالان حوزه تجارت و اقتصاد بوده و همیشه یکی از مطرح ترین منطقه ها آزاد کشور محسوب می گردد.

جزیره کیش از جزیره های استان هرمزگان با بیش از 91 کیلومتر مربع مساحت از توابع شهرستان بندر لنگه استان هرمزگان واقع شده و حدود 50 هزار نفر در آن ساکن هستند.

نقد و بررسی کالاهای دیجیتال هرمزگان بندرعباس

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "11 بازرس ناظر رعایت ضوابط بهداشتی در هتل های کیش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "11 بازرس ناظر رعایت ضوابط بهداشتی در هتل های کیش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید