یک طرفه شدن جاده های شمال در آخرین جمعه اردیبهشت

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، مرکز مدیریت راه های مازندران گفت: محور های کندوان و هراز روز جمعه 30 اردیبهشت در صورت ترافیک سنگین از شمال به جنوب یک طرفه خواهند شد.

یک طرفه شدن جاده های شمال در آخرین جمعه اردیبهشت

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، بر اساس این گزارش تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه 30 اردیبهشت از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یک طرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 22 روز جمعه 30 اردیبهشت از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 22 همان روز از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یک طرفه خواهد بود.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت (به استثناء حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی) از محور کرج - چالوس و بالعکس و تردد همه تریلر ها کماکان از محور هراز ممنوع می باشد.

تردد همه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 روز های پنجشنبه و جمعه، از محور هراز ممنوع می باشد.

اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محور ها خواهد بود و چنانچه شرایط ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت ها کان لم یکن تلقی می شود.

بر اساس این گزارش تردد موتور سیکلت تا ساعت 6 روز شنبه 31 اردیبهشت از محور های کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع می باشد.

تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در راستا مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

منبع: فرارو

به "یک طرفه شدن جاده های شمال در آخرین جمعه اردیبهشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک طرفه شدن جاده های شمال در آخرین جمعه اردیبهشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید