کلاس های درسی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی از امروز، دوم اسفندماه آغاز شد خبرنگاران

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، مطابق تقویم آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی کلاس های درسی دانشجویان برای نیم سال دوم سال تحصیلی 1400- 1399، از امروز دوم اسفندماه 99 آغاز شد.

کلاس های درسی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی از امروز، دوم اسفندماه آغاز شد خبرنگاران

به گزارش خبرنگار دانشگاه نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی کلاس های درسی دانشجویان همچون نیم سال گذشته در سامانه آموزش مجازی دانشگاه به نشانی atu.iranlms.org برگزار می شود.

کد کاربری اساتید و دانشجویان تغییری نداشته و با همان کد استادی/ شماره دانشجویی و رمز عبور ترم گذشته امکان ورود وجود دارد. اساتید و دانشجویانی که به تازگی به جمع خانواده دانشگاه علامه طباطبایی پیوسته اند، می توانند با کد استادی و شماره دانشجویی به عنوان نام کاربری و رمز عبور وارد سامانه شوند. به این دسته از کاربران توصیه می شود پس از اولین ورود رمز عبور خود را تغییر دهند.

لازم است، پس از ورود به سامانه، روی میز کار (علامت کیلومترشمار/ داشبورد) کلیک کنید. برای مشاهده دروس نیم سال دوم لطفا در قسمت فیلتر (نمای کلی درس) گزینه نیم سال دوم را انتخاب کنید. برای مشاهده دروس و آزمون های نیم سال اول این فیلتر را روی نیم سال اول تنظیم کنید.

برگزاری کلاس ها طبق تقویم آموزشی در زمان تعیین شده صورت می گیرد. به درخواست اساتید امکان ورود به کلاس 10 دقیقه قبل از زمان رسمی کلاس، در این ترم امکان پذیر شده است. دانشجویان پس از ورود استاد می توانند وارد کلاس شوند. فایل های راهنما و کلیپ های آموزشی جهت استفاده از سامانه آموزش مجازی، در صفحه ورودی سامانه، قابل دانلود و مشاهده است.

دروس مشاهده شده در سیستم آموزش مجازی از سامانه گلستان فراخوانی می شود. دانشجویان در صورت عدم مشاهده دروس، ابتدا با آموزش دانشکده (جهت حصول اطمینان از انتخاب واحد) و سپس از طریق گفتگوی آنلاین با مرکز یادگیری الکترونیک دانشگاه تماس حاصل کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کلاس های درسی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی از امروز، دوم اسفندماه آغاز شد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلاس های درسی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی از امروز، دوم اسفندماه آغاز شد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید