کشف 964 هزارعدد کالای بهداشتی و دستگیری 24 محتکر

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، تهران (پانا) - جانشین رئیس پلیس امنیت مالی ناجا از کشف بیش از 964 هزار عدد انواع ماسک و کالای بهداشتی به همراه 46 هزار و 857 لیتر انواع ضدعفونی کننده و مواد شوینده در کشور اطلاع داد.

کشف 964 هزارعدد کالای بهداشتی و دستگیری 24 محتکر

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار سهراب بهرامی اضافه کرد: با توجه به تغییر رنگ شرایط شیوع کرونا ویروس در بعضی از استان ها و فرایند افزایشی شیوع بیماری تشدید اقدامات کنترلی و مقابله ای با احتکار اقلام بهداشتی در دستور کار این پلیس نهاده شد.

وی اضافه کرد: طی دو هفته گذشته کارآگاهان پلیس امنیت مالی با تشکیل تیم های مشترک از 849 باب واحد صنفی و مراکز توزیع عمده اقلام بهداشتی بازدید و 12 مرکز نگهداری و پخش اقلام بهداشتی متخلف را شناسایی کردند.

جانشین رئیس پلیس امنیت مالی ناجا اضافه کرد: کارآگاهان این پلیس پس از هماهنگی با مراجع قضائی در بازدید از مراکز متخلف مذکور، بیش از 964 هزار انواع ماسک و کالای بهداشتی مقابله ای کرونا به همراه 46 هزار و 857 لیتر انواع ضد عفونی کننده و مواد شوینده کشف و 24 محتکر را دستگیر کردند.

بهرامی اضافه کرد: پس از تشکیل پفراینده برای طی مراحل قانونی متهمان دستگیر شده به مراجع قضائی و اقلام مکشوفه به مراکز ذیربط تحویل شدند.

وی در انتها ضمن اشاره به اینکه احتکار کالا یک امر ناپسند و غیر اخلاقی است و باعث ضربه زدن به نظام توزیع، عرضه و تقاضا و افزایش بی رویه قیمت کالا می گردد از هموطنان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه جرایم مالی به ویژه احتکار موضوع را به وسیله سامانه فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "کشف 964 هزارعدد کالای بهداشتی و دستگیری 24 محتکر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 964 هزارعدد کالای بهداشتی و دستگیری 24 محتکر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید