کشف 7 دستگاه خودروی سرقتی از مخفیگاه دزد حرفه ای

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، رئیس پلیس پیشگیری مرکز از دستگیری دزد حرفه ای خودرو و کشف 7 دستگاه خودروی سرقتی اطلاع داد.

کشف 7 دستگاه خودروی سرقتی از مخفیگاه دزد حرفه ای

به گزارش گروه اجتماعی نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سرهنگ جلیل موقوفه ای رئیس پلیس پیشگیری تهران عظیم از دستگیری دزد حرفه ای و کشف 7 دستگاه خودروی سرقتی اطلاع داد.

سرهنگ موقوفه ای در تشریح خبر فوق گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در محله شهید نامجو، موضوع به طور ویژه در دستور کار تیم تجسس کلانتری 106 نهاده شد و در تحقیقات پلیسی و اقدامات اطلاعاتی، دزد خودرو ها شناسایی و معین شد متهم در مخفیگاه خود تعداد زیادی خودرو سرقتی نگهداری می نماید.

رئیس پلیس پیشگیری تهران عظیم با بیان اینکه با شناسایی مخفیگاه متهم ماموران کلانتری 106 نامجو با هماهنگی قضائی دزد حرفه ای را در یک عملیات پلیسی دستگیر کردند، اضافه کرد: در بازدید از این مکان، 7 دستگاه خودروی سرقتی، یک عدد پلاک سرقتی و بیش از 15 عدد لاستیک و 2 باطری مسروقه کشف و توقیف شد.

رئیس پلیس پیشگیری مرکز اعلام نمود: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را 10 میلیارد ریال اعلام نموده و متهم برای اخذ دستور قضائی و کشف جزئیات پرونده و سایر جرایم احتمالی به مرجع قضائی معرفی گردید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کشف 7 دستگاه خودروی سرقتی از مخفیگاه دزد حرفه ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 7 دستگاه خودروی سرقتی از مخفیگاه دزد حرفه ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید