پیشنهاد هنگفت نیوکاسل به ایموبیله برای عقد قرارداد 5 ساله

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، گروه سرمایه گذاری متقاضی خرید باشگاه نیوکاسل با ارائه پیشنهادی قابل توجه در صدد خرید مهاجم ایتالیایی باشگاه لاتزیو است.

پیشنهاد هنگفت نیوکاسل به ایموبیله برای عقد قرارداد 5 ساله

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، نشریه گازتادلواسپورت ایتالیا مدعی شده که گروه سرمایه گذاری سعودی که در آستانه خریدار باشگاه نیوکاسل است، بسته ای 135 میلیون پوندی برای به خدمت دریافت چیرو ایموبیله برای 5 سال در نظر گرفته است.

طبق گزارش این نشریه، مشتری باشگاه منطقه تین ساید که منتظر تأیید مالکیتش بر باشگاه از سوی سازمان لیگ فوتبال انگلیس است، برای خرید ایموبیله حاضر است 55 میلیون یور به لاتزیو بپردازد تا به موجب آن با مهاجم ایتالیایی این تیم قراردادی 5 ساله ببندند و به ازای هر سال آن هم 16 میلیون یورو (ناخالص و هشت میلیون یورو خالص) به او حقوق خواهد داد که با احتساب رقم پیشنهاد شده به لاتزیو مجموعاً به 135 میلیون یورو می رسد. طبق ادعای گاتزتا، گروه سرمایه گذاری سعودی خواهان خرید ایموبیله با مدیربرنامه های او تماس گرفته و پیشنهاد خود را هم ارائه کرده اند.

ایموبیله در فصل جاری سری A که پس از سه ماه تعلیق به خاطر شیوع کرونا از هفته آینده دوباره از سر گرفته می شود، در 26 بازی 27 گل زده است. او تا سال 2023 با لاتزیو قرارداد دار و رسانه های ایتالیایی هم اعلام کرده اند که این باشگاه در آستانه تمدید قرارداد این مهاجم ایتالیایی قرار گرفته است. ظاهراً کلودیو لوتیتو، رئیس باشگاه لاتزیو برای اینکه ایموبیله را به ماندن در این تیم ترغیب کند، می خواهد حقوق او را به 4 میلیون یورو در سال افزایش دهد و مدت آن را هم تا سال 2025 تمدید کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پیشنهاد هنگفت نیوکاسل به ایموبیله برای عقد قرارداد 5 ساله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد هنگفت نیوکاسل به ایموبیله برای عقد قرارداد 5 ساله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید