هفتمین محموله واکسن کرونا به لرستان رسید

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، رئیس گروه مبارزه با بیماریهای واگیر دانشگاه علوم پزشکی لرستان از تحویل هفتمین پارت واکسن کرونا به این دانشگاه خبر داد.

هفتمین محموله واکسن کرونا به لرستان رسید

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال لرستان؛ رئیس گروه مبارزه با بیماریهای واگیر دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: تکمیل فاز یک و سالمندان بالای 80 سال گروه هدف محوله هفتم است.

حمید مخیری گفت: این محموله از واکسن با هدف تکمیل فرآیند واکسیناسیون فاز اول و همچنین سالمندان بالای 80 سال ارسال شده است.

وی اعلام کرد: در این محموله جمعا 5050 دز واکسن که تعداد 2430 دز واکسن اسپوتنیک و 2620 دز واکسن آسترازنکا وارد سردخانه واکسن سرم و مواد بیولوژیک ستاد معاونت بهداشتی شده است.

رئیس گروه مبارزه با بیماریهای واگیر دانشگاه شرح داد: فاز یک شامل کادر بهداشت و درمان، بیماران زمینه ای و بیماران خاص می باشد که از محموله های ارسالی قبلی برای عمده آنها تزریق شده است.

مخیری گفت: واکسن سالمندان بالای 80 سال طبق پرونده بهداشتی موجود در مراکز بهداشتی درمانی و پایگاه های بهداشتی بین شهرستانهای استان بر اساس جمعیت هر شهر توزیع خواهد شد.

وی اظهار کرد: برای جمعیت سالمندان بالای 80 سال براساس اولویت سالمندان داراری بیماری زمینه ای تزریق انجام خواهد شد.

رئیس گروه مبارزه با بیماریهای واگیر دانشگاه اعلام کرد: بعد از تکمیل این گروه سنی در سری بعدی حتما از گروه 70 تا 80 ساله واکسیناسیون آغاز خواهیم کرد.

منبع: جام جم آنلاین

به "هفتمین محموله واکسن کرونا به لرستان رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هفتمین محموله واکسن کرونا به لرستان رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید