ممنوعیت فعالیت مشاغل گروه 3 و 4 در اندیکا

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سرپرست اداره صمت اندیکا از ممنوعیت فعالیت مشاغل گروه های 3 و 4 با توجه به قرار دریافت شهرستان در شرایط نارنجی بیماری کرونا اطلاع داد.

ممنوعیت فعالیت مشاغل گروه 3 و 4 در اندیکا

مسعود بلدی سرپرست اداره صمت اندیکا در گفت وگو با خبرنگار از ، گفت: بر اساس مصوبه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در شهرستان و با عنایت به شرایط نارنجی و رو به رشد کرونا در اندیکا فعالیت مشاغل گروه های 3 و 4 ممنوع است.

او بیان داشت: آرایشگاه های زنانه و سالن های زیبایی، چایخانه ها و قهوه خانه ها با عرضه مواد دخانی و گیم نت ها و مراکز بازی های رایانه ای تا اطلاع بعدی اجازه فعالیت ندارند.

بلدی با اشاره به لازم الاجرا بودن مصوبات ستاد کرونای شهرستان ادامه داد: در صورت مشاهده تخلف و فعالیت هر کدام از صنوف ذکر شده برخورد قانونی اعمال و واحد مربوطه با همکاری شبکه بهداشت و درمان و نیروی انتظامی برابر مقررات پلمب خواهد شد.

سرپرست اداره صمت اندیکا در انتها با اشاره به سرعت بیش از حد و افسار گسیخته کرونا در شهرستان از همه همشهریان خواست از شرکت در دورهمایی ها و تجمعات عزا و عروسی به صورت جدی پرهیز نمایند، زیرا یکی از دلایل اصلی رشد و انتقال ویروس کرونا توجه نکردن به اصول بهداشتی و حضور در تجمع ها است.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ممنوعیت فعالیت مشاغل گروه 3 و 4 در اندیکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت فعالیت مشاغل گروه 3 و 4 در اندیکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید