مشتریان خانه های 200 متری از کدام منطقه ها شهری خرید می کنند؟

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، تهران (پانا) - اگرچه این روزها با توجه به افزایش قیمت مسکن و تورم های موجود آپارتمان های بزرگ مقیاس درخواست زیادی ندارد اما جالب است که در منطقه ها شمالی تهران همچنان این متراژ آپارتمان ساخته می شود و مشتریان خاص خودش را دارد.

مشتریان خانه های 200 متری از کدام منطقه ها شهری خرید می کنند؟

جست وجو در فایل های ثبت شده درخواست خرید و فروش مسکن در سایت های دیوار و شیپور نشان می دهد که عمدتاً آپارتمان های با متراژ بالا در منطقه ها 1و 2و 3 که در شمال تهران واقع شده اند، یافت می شود و تمرکز آگهی ها در این منطقه ها است. آنگونه که چندین صفحه آگهی به فایل های متراژ بالا اختصاص دارد در حالی که در منطقه ها مرکزی یا جنوبی شهر آپارتمان های بزرگ مقیاس کمتر هستند.

مهرشاد درباری، یکی از مشاوران املاک در منطقه 10 تهران به پانا می گوید در منطقه ها مرکزی و جنوبی تهران مردم بیشتر در پی آپارتمان های میانه یا کوچک هستند. در متراژهای بالا نیز عمدتاً خانه های کلنگی یا زمین هستند که برای فروش آگهی شده اند.

وی اضافه کرد: آگهی های عمده فروش آپارتمان های بالای 200 متر در منطقه ها شمالی تهران حکایت از این دارد که علی رغم افزایش قیمت زمین و مصالح، در آن منطقه ها تهران همچنان آپارتمان های بزرگ مقیاس مشتری خود را دارد اما در منطقه ها مرکزی و جنوبی تهران عمدتاً متراژهای کمتر درخواست خرید دارند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "مشتریان خانه های 200 متری از کدام منطقه ها شهری خرید می کنند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشتریان خانه های 200 متری از کدام منطقه ها شهری خرید می کنند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید